AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Новини

Головна / Арт-вісті / Новини / Вийшло друком чергове число «Артанії»

Вийшло друком чергове число «Артанії»

18 травня 2010

У свіжому номері культурологічного часопису «Артанія» (№ 3-4, 2012) у рубриці «На гостині в галереї» читайте матеріали про творчість Богдана Задорожного, Юрія Вінтаєва, Катерини Ткаченко та Андрія Гуренка, виставки котрих відбулися в залах «АВС-арт».
Також у числі – розлогі статті про одного з найяскравіших майстрів українського мистецтва першої третини ХХ ст. Олексу Новаківського, закарпатського маестро Гаврила Глюка, львівську керамістку Галину Ошуркевич; про виставки Іоанна Георга Пінзеля в Луврі, «Наївні» в НЦНК «Музей Івана Гончара», «День Свободи» в Галереї мистецтв ім. О. Замостян; а також одеську когорту художників, представлену іменами метрів Віктора Маринюка, Володимира Стрельникова та молодшою генерацією.
У рубриці «Від… і досі» читачам пропонується архівна оригінальна стаття Федора Ернста 1910 р. «Спор о «Флоре» Леонардо да Винчи», за якою можна відстежити поетапний процес тогочасної атрибуції художнього твору, методи його дослідження. У рубриці «Поетичний простір» – матеріал про українського письменника-футуриста Михайля Семенка: «як його люблять усі непідробні поети й цінителі української урбаністичної поезії, щодня перепощуючи Семенкові вірші на своїх Інтернет-сторінках».

Афіша

ЖИВОПИС МИХАЙЛА ПОЖИВАНОВА15 вересня 2020

Галерея «АВС-арт» представляє персональну виставку живопису Михайла Поживанова, що розкриває особистість політика й громадського діяча, науковця й мецената з іншого боку – як людину креативну, котра не лише підтримує українське мистецтво, а й прагне особисто долучитися до внутрішніх нюансів художніх практик, освоїти сучасні живописні стилі й техніки, вивчити особливості роботи з кольором і формою.

Митці

Марчук Іван Степанович Марчук Іван Степанович
Народився 12.05.1936 р. в с. Москалівка Тернопільської обл. Український живописець. Навчався у Львівському училищі ужиткового та декоративного мистецтва (1951-1956); Львівському інституті ужиткового та декоративного мистецтва (1959-1965; у Д.Довбошинського, К.Звіринського, Р.Сельського). Заслужений художник України (1996), лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка (1997), народний художник України (2002).