AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Новини

Головна / Арт-вісті / Новини / Вийшло друком чергове число «Артанії»

Вийшло друком чергове число «Артанії»

18 травня 2010

У свіжому номері культурологічного часопису «Артанія» (№ 3-4, 2012) у рубриці «На гостині в галереї» читайте матеріали про творчість Богдана Задорожного, Юрія Вінтаєва, Катерини Ткаченко та Андрія Гуренка, виставки котрих відбулися в залах «АВС-арт».
Також у числі – розлогі статті про одного з найяскравіших майстрів українського мистецтва першої третини ХХ ст. Олексу Новаківського, закарпатського маестро Гаврила Глюка, львівську керамістку Галину Ошуркевич; про виставки Іоанна Георга Пінзеля в Луврі, «Наївні» в НЦНК «Музей Івана Гончара», «День Свободи» в Галереї мистецтв ім. О. Замостян; а також одеську когорту художників, представлену іменами метрів Віктора Маринюка, Володимира Стрельникова та молодшою генерацією.
У рубриці «Від… і досі» читачам пропонується архівна оригінальна стаття Федора Ернста 1910 р. «Спор о «Флоре» Леонардо да Винчи», за якою можна відстежити поетапний процес тогочасної атрибуції художнього твору, методи його дослідження. У рубриці «Поетичний простір» – матеріал про українського письменника-футуриста Михайля Семенка: «як його люблять усі непідробні поети й цінителі української урбаністичної поезії, щодня перепощуючи Семенкові вірші на своїх Інтернет-сторінках».

Афіша

«ПАННА»25 лютого 2020

Галерея «АВС-арт» представляє тематичну добірку живописних і графічних творів українських художників, для яких об’єднавчим є жіночий образ. В експозиції – Кость Борисюк, Борис Буряк, Андрій Гуренко, Михайло Демцю, Адальберт Ерделі, Віктор Зарецький, Юрко Кох, Олексій Литвиненко, Микола Мазур, Любомир Медвідь, В'ячеслав Приходько, Олександр Сердюк, Михайло Туровський, Анатолій Фурлет, Микола Шимчук, Олег Ясенєв та інші майстри.

Митці

Коцка Андрій Андрійович Коцка Андрій Андрійович
(23.06.1911, Ужгород – 3.11.1987, Ужгород) – український живописець. Навчався (1927-1931) у Публічній школі малювання в Ужгороді (у Й.Бокшая, та А.Ерделі); на відділенні монументального мистецтва в Академії образотворчого мистецтвва в Римі (1940-1942, у Ф.Ферроці).