AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Новини

Головна / Арт-вісті / Новини / Галерея "АВС-арт" у програмі "Документ"

Галерея "АВС-арт" у програмі "Документ"

10 грудня 2009
ffff

Програма «Документ», мабуть єдиний на українському телебаченні проєкт про культуру високого рівня, запросила  художника Сергія Савченка на цікаву дискусію. Темою розмови була творчість одеського художника. Він прийшов не з порожніми руками, в студії мали нагоду побачити та доторкнутися до його таракуци-талісману, який він не виставляє, але завжди возить із собою. Таркуци – це маленькі висушені гарбузи, які пан Сергій розписує та перетворює на справжні шедеври. Творіння природи, з неповторною формою, поєднується з неповторним живописом одеського митця.
Окрім розмови в студії, глядачі мали нагоду побачити репортаж про галерею “AVS-art” та інтерв’ю з арт-директором Аллою Маричевською, яка прокоментувала експозицію художника.
Передача викликала широкий резонанс та привернула увагу багатьох поціновувачів мистецтва, які тепер активно стежать за виставковою діяльністю галереї AVS-art:

«Хочеться зупинитися в щоденному сум’ятті і пірнути у цей незвичний, але невигаданий справжній світ. Просто це відчуваєш не одразу. Картини створюють особливий настрій, у них є таємниця, яку обов’язково треба розгадати.Дякую».
Леся Вороніна,
письменниця

«Творчої наснаги Вам пане Савченко. Для мене, як для скульптора, приємно було бачити, що сакральний колорит ваших картин народив форму, яка зорганізувалася у скульптуру».
Василь Бик,
скульптор

Афіша

«ЛАБІРИНТАМИ ДУМОК» 19 лютого 2019

«Колись тут було місто», «Зачарований ліс», «Старі глечики», «Ранкова кава», «Життя дерева», «Почуття», – ці й багато інших робіт Олександра Сердюка, що формують виставку «Лабіринтами думок», складаються в цілісну авторську візію, яка пропонує глядачеві ліричну мандрівку в розмислах про людське буття.

Митці

Опалинський Роман Станіславович Опалинський Роман Станіславович
Живописець, працює також у галузях графіки, художнього металу. Народився 1962 р. в м. Городок Львівської обл. Закінчив Львівський будівельний технікум (Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну) – архітектура (1985), Львівський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва (Львівська національна академія мистецтв) – кафедра художнього скла (1992). Член Національної спілки художників України. Заслужений художник України. Роботи знаходяться в колекціях Музею етнографії та художнього промислу ІН НАН України (Львів), Запорізького обласного художнього музею, Музею образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Козак Мамай» (Дніпродзержинськ), у мистецькій збірці Міністерства культури України, а також у приватних колекціях Польщі, Німеччини, Голландії, США, Канади, Австралії, Ізраїлю.