AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ЕНІГМА»

«ЕНІГМА»

23 квітня 2019

Львівська мисткиня Ніна Буряк вперше представляє у столичному арт-просторі свої роботи. Її персональна виставка «Енігма» в галереї «АВС-арт» об’єднує живописні полотна 2017-2018 років.

Енігма – загадка в перекладі з грецької – вибрана як чільна назва виставки не випадково. Таїна, таємниця, загадковість присутні на глибинному рівні в кожній роботі авторки. Простір малярства Ніни Буряк має складну метафізичну природу. Про це, зокрема, свідчать і самі назви картин: «Спонтанний порядок», «Суб’єктивна голограма», «Пошук рівноваги», «Тяжіння вічності» та інші.
Абстрактне мистецтво, в системі якого й розвивається лінія живописних практик художниці, не має уніфікованої мотиваційної основи. За своєю природою воно глибоко індивідуальне, хоча й може культивуватися в руслі націлених формальних експериментів. Вектор абстрагувань Ніни Буряк визначився її попереднім творчим досвідом, у якому велике значення наділялося композиції, а також чиннику кольору. 
Розвинута творча інтуїція сама скеровує її руку до тих чи інших пластичних структур. Тема конструюється «на ходу», під натиском екзистенції. Фактично це нагадує тактику записування певних емоційних станів, які важко передбачити заздалегідь. Лише в процесі живописання й знаходяться відповідні технічні прийоми, за допомогою яких досягається певна цілісність візуального образу. Нанесені на поверхню картини плями й лінії організовуються в структури, в семантиці яких проявляються естетичні смисли. 
Спільне для картин Ніни Буряк – наявність питомої частки експресії як відлуння її світоглядної настанови. Інспірація чуттєвістю визначає тематично-смисловий діапазон абстракцій, їхнє ліричне спрямування. Модель безпредметного малярства художниці суто індивідуальна і визначається органічним зв’язком із порухами власної підсвідомості. Формалістичні опції в її мисленні вже виробилися у своєрідну абетку, з якої конструюється фабулярність живописних композицій.

Про автора
Ніна Буряк народилася у Львові. Закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва, відділ моделювання одягу (1980). Педагоги з фаху – В.Овсійчук, М.Безпальків, Т.Кузьмінська. Працює в галузі живопису, графіки та декоративно-вжиткового мистецтва. 
Член НСХУ з 1990 року.
Живе і працює у Львові.

Відкриття виставки – 23 квітня 2019 о 18 годині.
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 23 квітня – 31 травня 2019 з 12:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33. E-mail: gallery.avsart@gmail.com 
Сайт: www.avsart.com.ua
Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

Афіша

«ЗАЧУДОВАНИЙ СВІТ»24 вересня 2019

Київська мисткиня Людмила Задорожна працює в царині станкового живопису та графіки з 1959-го – тобто вже 60 років. Її ретроспективна виставка «Зачудований світ» у галереї «АВС-арт» представляє доробок 1961-2019 рр. На виставці відбудеться презентація художнього альбому Людмили Задорожної, що на сьогодні якнайповніше репрезентує творчість авторки.

Митці

Яців Роман Яців Роман
Народився 26 серпня 1956 р. у м. Ходорів на Львівщині. Художник, історик і теоретик мистецтва, організатор науково-творчих проектів, педагог. Закінчив відділ проектування інтер’єру і меблів Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва (тепер – ЛНАМ; 1978).