AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ЗЕМЛЯ – NOT FOR SALE»

«ЗЕМЛЯ – NOT FOR SALE»

20 лютого 2024

За 2022-2023 роки Національна спілка художників України за ініціативи голови Костянтина Чернявського та за підтримки деяких обласних і міських державних адміністрацій реалізувала низку мистецьких виставок у рамках широкомасштабного проєкту «Нескорені міста-герої»: «Маріуполь – нескорений», «Херсонщина – це Україна», «Миколаїв – нескорений», «Кривий Ріг – нескорений», «Чернігів – нескорений»… Ці виставки отримали значний резонанс у нашому суспільстві.

Костянтин Чернявський брав участь у всіх проєктах не тільки як керівник і організатор, але й як мистець. Рефлексія російського кривавого геноциду українства виобразилася в його живописну серію «Земля – Not For Sale», що розкриває індивідуальність і самобутність української самоідентифікації, в ній приховано глибинний код нації. Більшість полотен створені автором після початку повномасштабного вторгнення. Як волонтер, Костянтин Чернявський доставляв гуманітарну допомогу на звільнені території, пропускаючи крізь себе весь біль і жагу простих людей, котрі навіть без зброї, голими руками зупиняли ворожі танки.
В експозиційному просторі галереї «АВС-арт» твори художника «Чернігів в огні», «Маріуполь – наш форпост», «Кров мого Азова», «Кривий Ріг – нескорений. Сталеве серце України», «Евакопоїзд. Останній…» та інші утворюють потужну візію цілісності й непорушності нашої землі. Вона – не продається. Вона – безцінна. Вона – українська.
 
Про автора
Костянтин Чернявський народився 1979 року в Києві. Голова Національної спілки художників України, кандидат мистецтвознавства, академік Міжнародної академії освіти і науки, доцент кафедри графічного дизайну НАОМА, волонтер, засновник Міжнародного благодійного фонду Національної спілки художників України, член опікунської ради Міжнародного благодійного фонду «Добра і любові». Член НСХУ (2008), заслужений художник України (2018). У творчій біографії автора – численні персональні та групові виставки й проєкти.
 
Відкриття виставки – 20 лютого 2024 о 18 годині.
 
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 20 лютого – 14 березня 2024 з 12:00 до 18:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33    
E-mail: gallery.avsart@gmail.com
Сайт: www.avsart.com.ua    
Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

Афіша

«ПРОСТІР ПЕРЕБУВАННЯ»22 квітня 2024

Персональна виставка одеського художника Дмитра Величка вперше презентується в Києві, що дає можливість поціновувачам мистецтва увійти в його авторський «Простір перебування», відзначений особливим світовідчуттям. Своїм нефігуративним композиціям Дмитро Величко свідомо не дає назви, запрошуючи глядача до співтворчості. Це спонукає замислитися про тотожності/подібності/відмінності в синонімічному ряді: простір буття, розташування, знаходження, присутності, перечікування…

Митці

Караффа-Корбут Софія Петрівна Караффа-Корбут Софія Петрівна
(23.08.1924, м. Львів – 29.10.1996, м. Львів) – український графік. Закінчила Львівський інститут ужиткового та декоративного мистецтва (1953, у І. Гуторова, В. Манастирського, Р. Сельського).