AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ДИВИНА ЗВИЧАЙНА»

«ДИВИНА ЗВИЧАЙНА»

30 травня 2023

В експозиції – Наталія Ярова, Андрій Гуренко, Володимир Колесников, Людмила Задорожна, Ернест Контратович, Ігор Мельничук, Віктор Ковтун, Адальберт Мартон, Віктор Зарецький, Дмитро Сироватка, Олекса Шатківський, Віра Чурсіна та інші майстри образотворення.

Галерея «АВС-арт» дарує глядачам нев’янучу красу, представляючи тематичну добірку квіткових мотивів у творчості класиків і сучасників українського мистецтва. Виставка «Дивина звичайна» – вже третя в однойменному проєкті, започаткованому 2013-го року. Його основна ідея – без зайвих «ізмів» і концептуального шумовиння дати можливість глядачеві насолодитися роботами, на які художників надихнула Флора. 
Репрезентовані мистці належать до різних поколінь, шкіл та напрямків. У кожного – своя живописна візія. Пишні букети 1960-х, зібрані закарпатцями. Лаконічні та ємкі полотна сучасних київських авторів. Алегоричні «Фруктові феї» В.Колесникова й міфологічні «Квіти, що виконують бажання» А.Гуренка. Харківські соняхи М.Деркача й чернівецькі дзвіночки А.Фурлета. Вишукана простота квітучого зела і шляхетність троянд, штивність цинії та барвиста кучерявість айстр…
Квіти – творіння природи, досконале у своїй нефункціональній красі й щоденно, явно чи непомітно, присутнє в нашому житті. Квіти – як поезія, де кожен може знайти співзвучний настрою мотив. І обрана тема зажди відповідатиме потребам сучасності. Прекрасне лишається центральною категорією естетики. Сьогодення, позбавлене гармонії, веде до хаосу. Людина у власній екзистенції прагне бачити гарне – у собі, в довколишньому світі речей та ідей.
 
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 30 травня – 30 червня 2023 з 12:00 до 18:00 щодня, крім неділі та понеділка. 
Вхід вільний.
 
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33      
E-mail: gallery.avsart@gmail.com
Сайт: www.avsart.com.ua    
Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

Афіша

«ДИВИНА ЗВИЧАЙНА»13 червня 2024

Галерея «АВС-арт» дарує глядачам нев’янучу красу, представляючи тематичну добірку квіткових мотивів у творчості класиків і сучасників українського мистецтва. Виставка «Дивина звичайна» – вже четверта в однойменному проєкті, започаткованому 2013-го року. Його основна ідея – без зайвих «ізмів» і концептуального шумовиння дати можливість глядачеві насолодитися роботами, на які художників надихнула Флора. Акцент цьогорічної виставки – на геометрії квіткових форм, що, долаючи реалістичні межі, виходить на рівень абстракції.

Митці

Опалинський Роман Станіславович Опалинський Роман Станіславович
Живописець, працює також у галузях графіки, художнього металу. Народився 1962 р. в м. Городок Львівської обл. Закінчив Львівський будівельний технікум (Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну) – архітектура (1985), Львівський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва (Львівська національна академія мистецтв) – кафедра художнього скла (1992). Член НСХУ (1995). Заслужений художник України (2009).