AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ДО І ПІСЛЯ»

«ДО І ПІСЛЯ»

28 березня 2023

Ще 2010-го року галерея «АВС-арт» започаткувала проєкт «Мистецький шлях у спадок», котрий пропонує шанувальникам образотворення «доторкнутися до таїни народження мистецьких родин, спробувати дослідити через зріз особистої творчості контекст, на тлі якого плекаються творчі династії» (А.Хуторянин, мистецтвознавець). У його рамках відбулися виставки львів’ян Романишиних, кримчан Ярових, киян Журавлів та Ясенєвих, кіровоградських художників Надєждіних. Поступ проєкту продовжує виставка Наталії Кохаль та Ганни Цариковської. Обидві художниці – мати й донька – зі славетної творчої династії, яка вже понад сто років веде мистецьку лінію від Петра Сльоти й Галини Зорі.

«До і після» – виставка-ретроспекція, що об’єднує графічні роботи Наталії Кохаль і Ганни Цариковської різних років. Війна розділила наш часопростір і світовідчуття, наше життя на «до» і «після», й це не могло не відобразитися в мистецтві. Проте краса, попри вразливість і ефемерність, незнищенна, про що свідчить тисячолітня історія нашої культури, як і роботи сучасних художниць.
Обидві авторки різні за способом художнього мислення і графічним почерком – тим цікавіше споглядати в одному виставковому просторі діалог їхніх творчих світів, майстерно втілений прозорими барвами, тонкими лініями, вишуканим орнаментом. І те прекрасне, яке плекається нині, було до – триватиме й після.

Про авторок
Наталія Кохаль народилася 1967 р. в Києві. Навчалася в Республіканській художній середній школі ім.Т.Шевченка (1979-1986), Київському державному художньому інституті (1986-1992; майстерня книжкової графіки, викладачі – В.Чебаник, Г.Галинська). 
Із 1992 р. членкиня Національної спілки художників України. Членкиня Художньої ради Укрпошти та Експертної ради з питань дизайну пам’ятних монет України.
Співпрацювала з видавництвами «Веселка», «Соняшник», «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Просвіта», «Малятко», «Барвінок», «Балтія-Друк», «Марка України».
Працює в галузі станкової графіки, живопису, ілюстрації та філателії. Презентувала 4 персональні виставки. Учасниця багатьох всеукраїнських і міжнародних виставок, має численні професійні нагороди.
Ганна Цариковська народилася 1996 р. в Києві. Навчалася в Державній художній середній школі імені Т.Шевченка (2007-2014), Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури (2014-2018; факультет станкового живопису, майстерня В.Гуріна).
Учасниця всеукраїнських і міжнародних виставок. Працює в галузі станкової графіки, акварелі та олійного живопису.

Відкриття виставки – 28 березня 2023 о 18 годині.
 
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 28 березня – 21 квітня 2023 з 12:00 до 18:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33   
E-mail: gallery.avsart@gmail.com
Сайт: www.avsart.com.ua   
Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

Афіша

«ДИВИНА ЗВИЧАЙНА»13 червня 2024

Галерея «АВС-арт» дарує глядачам нев’янучу красу, представляючи тематичну добірку квіткових мотивів у творчості класиків і сучасників українського мистецтва. Виставка «Дивина звичайна» – вже четверта в однойменному проєкті, започаткованому 2013-го року. Його основна ідея – без зайвих «ізмів» і концептуального шумовиння дати можливість глядачеві насолодитися роботами, на які художників надихнула Флора. Акцент цьогорічної виставки – на геометрії квіткових форм, що, долаючи реалістичні межі, виходить на рівень абстракції.

Митці

Литвиненко Олексій Литвиненко Олексій
Народився 17 січня 1961 року. 1985 року закінчив Київський державний художній інститут. Із 1992-го – член Національної спілки художників України. Живе і працює в Києві.