AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ПОВНА ЧАША»

«ПОВНА ЧАША»

03 травня 2023

Виставка луцької художниці Тетяни Мялковської «Повна чаша» в галереї «АВС-арт» вперше представляє в київському мистецькому просторі ретроспекцію живописних робіт авторки. В нинішній важкій ситуації війни, від якої страждає Україна, вона не опускає рук і тримає сильний дух: весь свій час і енергію віддає арттерапевтичній практиці, працюючи з дітьми й дорослими, зокрема тяжкохворими та військовими.

Тетяна Мялковська віддає перевагу станковому живопису, розпису по дереву та тканині, інсталяції. Представлені на виставці роботи, виконані в притаманній для мисткині фольк-модерній манері, надзвичайно артистичні, натхненні й захоплюють музикальністю, ліричністю, сяйвом кольорів, глибиною образів та символізмом. Тут важлива кожна дрібниця – висота рослинного стебла, розмаїття ягід, поява янгольського лику, квітка в дівочому вінку, кухонне начиння, геометрія візерунків, жест долонь, колір рибок, протяжність горизонтів. А все разом – ніби таріль із добірними черешнями, ніби дзбан із цілющою водою, ніби чаша, повна наймиліших глядацькому оку проявів нашого буття.
«Мої улюблені кольори – всі, котрі звучать. Улюблена майстерня – просто сонця. Чому в цей час я малюю? Щоб відчувати себе живою!», – ділиться емоціями Тетяна Мялковська.

Про авторку
Тетяна Мялковська народилася 26 квітня 1970 р. в селі Поріччя на Львівщині. Закінчила Самбірське педагогічне училище; Волинський національний університет ім. Лесі Українки (Інститут мистецтв); Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова (теорія і практика арттерапії); навчається в Українському католицькому університеті.
Член Національної спілки художників України з 2002 року.
Сертифікований спеціаліст у царині арттерапії в роботі з різними категоріями населення та при стресових розладах у військових. Авторка понад 30 арттерапевтичних інструментів та методик для діагностики й психоемоційної корекції дітей і дорослих. Керівник ГО «Пятерня» та однойменної артстудії в Луцьку. Організаторка численних артрезиденцій, фестивалів, симпозіумів, творчих майстерень і соціально-мистецьких проєктів.
У творчій біографії – понад 40 персональних, 50 всеукраїнських та більше 20 міжнародних художніх виставок в Україні, Грузії, Польщі, Італії, Німеччині, Угорщині, Чехії, Болгарії, США, Австрії. 
 
Відкриття виставки – 3 травня 2023 о 18 годині.
 
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 3 – 20 травня 2023 з 12:00 до 18:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33    
E-mail: gallery.avsart@gmail.com
Сайт: www.avsart.com.ua    
Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

Афіша

«ОЧИМА НАДІЇ»28 листопада 2023

Персональна виставка київської художниці Наталії Герасименко презентує оригінальні живописні полотна, створені переважно упродовж 2023 року. Мисткиня працює в царині живопису та монументально-декоративного мистецтва. Для її індивідуальної манери характерне поєднання неореалістичного стилю з рисами символізму, імпресіонізму та сюрреалізму. Полотна авторки – віртуозні фантазії чи/й ідеальні світи, що мають енергетичну наповненість і радісне сприйняття світу.

Митці

Харакоз Володимир Вікторович Харакоз Володимир Вікторович
Володимир Харакоз народився 1949 року. Закінчив Естонський державний художній інститут. Член Національної спілки художників України (1992). Працює як живописець і графік.