AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ЗВИТЯЖНІ»

«ЗВИТЯЖНІ»

15 серпня 2023

Ідея цієї виставки народилася минулого року під час наших мистецьких розмислів і чину в умовах воєнного стану. Що робить нас, українців, стійкими, сильними, незламними, нескореними, незборимими перед лютою й нелюдською навалою ворога? І з цього смислового поля виокремилося й повело за собою, наче дороговказ, означення – звитяжні. Звитяга – те, на чому століттями тримається наша історія, чим зрошена наша земля й осяяне небо, що наповнює душі наших людей. І, зрештою, що характеризує українське мистецтво – адже йому доводилося й доводиться оберігати свої парості від нещадних імперських чобіт.

Іще в липні 2022-го, проводячи першу тематичну виставку «Звитяжні», ми утвердилися в думці: увесь дібраний візуальний ряд, представлений в експозиції, – рефлексія звитяжності українського духу. І це так потрібно глядачам. Тож зараз продовжуємо утверджувати звитяжність українців мистецьким чином, пропонуючи разом осягати героїчну й драматичну сутність рідних людей на рідних теренах.
В експозиції – А.Ерделі, С.Караффа-Корбут, Л.Воєдило, О.Мінько, М.Мазур, Ю.Герц, Н.Денисова, П.Бевза, В.Правдицький, П.Антип, Л.Медвідь, Н.Кохаль, А.Фурлет, В.Ковтун, А.Мельник та інші класики й сучасники образотворення.
 
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 15 – 31 серпня 2023 з 12:00 до 18:00 щодня, крім неділі та понеділка. 
Вхід вільний.
 
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33      
E-mail: gallery.avsart@gmail.com
Сайт: www.avsart.com.ua    
Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

Афіша

«ОЧИМА НАДІЇ»28 листопада 2023

Персональна виставка київської художниці Наталії Герасименко презентує оригінальні живописні полотна, створені переважно упродовж 2023 року. Мисткиня працює в царині живопису та монументально-декоративного мистецтва. Для її індивідуальної манери характерне поєднання неореалістичного стилю з рисами символізму, імпресіонізму та сюрреалізму. Полотна авторки – віртуозні фантазії чи/й ідеальні світи, що мають енергетичну наповненість і радісне сприйняття світу.

Митці

Ясенєв Олег Oleg Jasenev
Народився 1963 року в с.Дніпровка Запорізької області. Навчався у Дніпропетровському художньому училищі (1980-1983), Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури, факультет станкового живопису (1984-1992). Закінчив аспірантуру НАОМА.