AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Сергій Гнойовий. Малярство, графіка

Сергій Гнойовий. Малярство, графіка

22 листопада 2011

Сергій Гнойовий – художник потужного мистецького хисту й зануреної у многовимірності українського змісту життя палітри.
Його малярське письмо всуціль образно творче, переживальне, пастозне, смислове, воно й традиційно-розписове, й новаторськи-узагальнене, реалістично-метафоричне й символізоване до етнічних та філософських понять. Його картини по смисловому людиновідчому втіленню і розмашисто-формальному та ще й «ударному» по згущеннях кольорів наповненні залишаються невідворотніми здоровими пам’ятками у сприйняттях, плюс уявленнях кожного, хто вразився їхніми художницькими сентенціями. Такі зліпки пам’ятні іноді бувають від раптової грози на небі чи від спалаху пожежі, котра дзвонами кличе співчутливих.
А як це виобразати у конфігураціях, ситуаційних композиціях, волаючих лініях і болісних, а часом зажурливих, скороминущості сього світу, а на хвилю відкриттєво-радісних, ба й святкових барвограях?
Ну, тут замало академічного рисувальницького вишколу (по-Гонтарівну), замало психоаналітики, соціумоаналізу, етноідеалів, - потрібна, видно, була всежиттєва сугестивна робота художнього інтелекту творця, потрібною, видиться, є самовідданість ідентифікованого мислення українця.
Що це у художницькій манері полтавця Сергія Гнойового? – федоро-кричевський розмах подачі образів? Ритмопластика михайлобойчуківської школи? Чи у чомусь рєпінський картинний згусток події? Безперечно, без шкіл у мистецтві не буває. Та буває, як на те, й виходи із коридорів наук, крізь прочинювані двері, – у світ власного одухотворення. Щось подібне відбувається з малярською робітнею живопису пануючого над усе новими парсунами Сергія з Полтави.

Про автора

Народився  5 жовтня 1954 р. в с. Рибці м. Полтава.
1966-1970 рр. навчався в дитячій художній школі м. Полтава.
1975-1979 рр. навчався в Ленінградському художньому училищі ім. В. А. Сєрова.
Творчу діяльність розпочав у 1979 році в м. Ленінграді.
У 1984 р. – повернувся в Україну. Постійний учасник усіх обласних і республіканських виставок у м. Києві, бере активну участь у молодіжних вернісажах.


Запрошуємо вас на відкриття виставки 29 листопада о 18:00 в галереї «АВС-арт» за адресою: м. Київ, вул. Воздвиженська, 10-Б.
Контактний телефон: (044) 425-90-90.
E-mail: avs_art@i.ua. Наш сайт: www.avsart.com.ua
Виставка працює по 17 грудня з 11:00 до 19:00, окрім неділі та понеділка. Вхід – вільний.

Афіша

«ВОНА» 03 листопада 2020

Виставка «Вона», презентована галереєю «АВС-арт», представляє живописний і графічний доробок знаного київського художника Володимира Колесникова. Наскрізна тема його творчості – Жінка. У пейзажах, натюрмортах, сюжетних композиціях автора жіночі образи проступають як символ краси й гармонії, природного достатку й розмаїття, об’єднавчий елемент світобудови. 

Митці

Ясенєв Олег Oleg Jasenev
Народився 1963 року в с.Дніпровка Запорізької області. Навчався у Дніпропетровському художньому училищі (1980-1983), Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури, факультет станкового живопису (1984-1992). Закінчив аспірантуру НАОМА.