AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Людмила Задорожна. Малярство, графіка

Людмила Задорожна. Малярство, графіка

10 червня - 3 липня 2014

Палітра краєвидів Людмили Задорожної насичена тишею з тисячі тонів і напівтонів. Квіти й дерева – як живі: вони вміють сумувати й радіти, співати й шепотіти, мріяти й прощатися, дивитися в небесну блакить і ловити свої відображення в дзеркалах калюж. Улюблені «персонажі» художниці – дощі, вечори, ночі, сніги, сонця, човни, будинки, півні – завжди різні й завжди настроєві. Вона має дивовижний дар відчувати настрій довкілля, тому мисткині так легко знов і знов іти на поклик дерев і квітів, вікон і скверів й розгадувати їхні таємниці. 
До її графічного доробку належать оригінальні листівки, випущені у світ видавництвом «Мистецтво», прекрасні ілюстрації в журналах «Малятко» й «Соняшник», художнє оформлення кількох книжок для дітей у видавництві «Веселка» (Лесі Українки, Якова Щоголіва, Дмитра Чередниченка). 
Спілкування з роботами Людмили Задорожної народжує відчуття загадки, настояної на чарах поезії. Її фантазійний світ невидимо проникає у світ реальний, робить його ніжнішим, щирішим, привабливішим. Він наче повертає до нас реальність іншим боком, де людська душа спрагло шукає первозданної краси й довершеної гармонії.
Пейзажі, натюрморти, портрети й оригінальні композиції «Мережаних днів» – ретроспекція живописного й графічного доробку Людмили Задорожної, котра вже понад 50 років працює в образотворчості. Тонке колірне мереживо, майже відчутне на дотик, тональний серпанок, привабний і невловимий, вишукана ритмомелодика формують особливу настроєвість мистецьких днів художниці, котра щиро ділиться своїми враженнями з глядачем.
 
Про автора
Народилася 1942 року в с. Скибинці Вінницької обл. Закiнчила 5-річне художнє училище при Києво-Печерській лаврі, Український поліграфічний інститут ім.І.Федорова, відділення графіки (1980). Викладачі – В.Забашта, М.Родін, Ф.Юр’єв, В.Ламах. Член НСХУ (1979). 
Живописець, графік, книжковий ілюстратор. Учасниця численних всеукраїнських і зарубіжних виставок. Твори знаходяться в музеях та багатьох приватних колекціях України, Чехії, Німеччини, Португалії, Польщі, ОАЕ, Сирії, Канади, США, Японії, Франції.
Живе і працює в Києві.
 
Виставка працює по 3 липня з 11:00 до 19:00, окрім неділі та понеділка. Вхід – вільний. 
Наша адреса: м. Київ, вул. Воздвиженська, 10-Б. Контактний телефон: (044) 425-90-90. 
E-mail: avs_art@i.ua. Наш сайт: www.avsart.com.ua. 
 

Афіша

«ЛАТИР-КАМІНЬ»15 жовтня 2019

Виставка живопису Петра Антипа й скульптури Миколи Бірючинського в галереї «АВС-арт» має кодово-знакову для творчого доробку обох авторів назву. Латир (алатир) у міфології давніх слов’ян був священним каменем, що лежить посеред всесвіту, «всім каменям батько». Це архаїчний символ присутності Божественного: на ньому росте Дерево життя, завжди горить Живий вогонь; він уособлює могутність і невмирущість творчої сили життя.

Митці

Філь Олег Філь Олег
Народився 1962 року. 1988-го закінчив Київський державний художній інститут (Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури). У 1991-1995 рр. працював художником кіно на Національній кіностудії ім. О.Довженка. Член Всеукраїнського об’єднання художників «БЖ-арт».