AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Групова виставка «РІЗДВО ЗОРІЄ». Малярство, графіка

Групова виставка «РІЗДВО ЗОРІЄ». Малярство, графіка

27 грудня 2016 - 3 лютого 2017
 
Зима. За вікном – меланхолійно-засніжені дні. Бавлячись, морозяний холод малює візерункові листівки на склі. І світло осель у цю пору стає по-особливому теплим і затишним.
Мистець прагне відтворити невловиму холодну красу довкілля й теплий святочний настрій душі. Перед його очима – глибокий, насправді різноманітний білий колір, що підкорює й огортає все навколо. Крижані лінії графічного та живописного перетинаються в «Сутінках» Миколи Мазура. Карпатський краєвид Василя Бурча розкриває всю силу та врівноваженість природи такої суворої пори. Осяяний сонцем седнівський ранок Віктора Романщака сюжетно перегукується з роботою Алли Горської: уважний погляд на прості речі допомагає відтворити індивідуальну історію споглядання життєвої щоденності. Й так нещоденно-празниково розгортаються обрядодії у Феодосія Гуменюка, так казково проступає з обіймів лісу «Хатка» Олени Кульчицької та «Замерзле озеро» Сергія Молодчикова!
…Іскриться святковий вогник, як пісня «Коляди» Юрія Герца. «Святе сімейство» Ніни Буряк осяває сакрум родинної благодаті. Зоріє-наближається Різдво.
Галерея "АВС-арт"

Афіша

«ПРОСТІР ПЕРЕБУВАННЯ»22 квітня 2024

Персональна виставка одеського художника Дмитра Величка вперше презентується в Києві, що дає можливість поціновувачам мистецтва увійти в його авторський «Простір перебування», відзначений особливим світовідчуттям. Своїм нефігуративним композиціям Дмитро Величко свідомо не дає назви, запрошуючи глядача до співтворчості. Це спонукає замислитися про тотожності/подібності/відмінності в синонімічному ряді: простір буття, розташування, знаходження, присутності, перечікування…

Митці

Грох Микола Грох Микола
Народився 16 травня 1936 року в Ленінграді. Дитинство провів у селі під Києвом. 1957-го закінчив Київське училище прикладного мистецтва, відділення художнього текстилю. 1960-1967 рр. – навчався в Київському державному художньому інституті. Працював у Художньому фонді України (1960-1964), у видавництві «Мистецтво» (1964-1967).