AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки

Леся Майданець. Художній текстиль, малярство

12 квітня - 7 травня 2016

...Джерелом мого натхнення стало українське мистецтво, символіка, починаючи з мистецтва Трипілля й Київської Русі, давні писанкові мотиви. Мене завжди хвилювали знаки, символи, орнаменти як образи, що народжувалися на нашій українській, слов’янській, землі. Я намагалася вивчити, осмислити їх, трансформувати й дати їм нове життя – моє бачення. Близькі мені такі структури, як дерево життя, сонце, птаха, знаки Всесвіту, християнські образи, котрі часто зустрічаються в моїх творах.

Ольга Петрова. Малярство

22 березня - 9 квітня 2016

Колорит зачарував авторку, запропонував діалоги з вітальною силою природи та її власних художніх емоцій, досвіду, знань, характеру. Колоризм картинного поля «пофарбованих» нею полотен не лишає байдужим нікого. Сюжет у композиціях відступає. Радість від самого живописного процесу в природі таланту автора активного кольоропису.

«Пан» / Малярство, графіка

1 - 19 березня 2016

Чоловічі образи в добірці галереї «АВС-арт» різні за смисловим навантаженням, адже нам праглося представити тему якомога ширше. Народження, юність, зрілість і старість. Непримітна щоденність і епічні звитяги. Мужчина – син, коханий, батько, товариш-побратим, лицар-захисник. Його маскулінність проявляється через тілесне й духовне, аполлонічне й діонісійське. Він – голова роду, державотворець і рушій нації. Він – сіяч і зодчий, воїн і мисливець, філософ і деміург, що зажди при своєму – мужньому – чині...

Олег Ясенєв. Малярство

9 - 27 лютого 2016

Можна нескінченно дивитися на зірки в нічному небі, вибрати найяскравішу, спостерігати за її мерехтінням – і відчути створення світу.

Можна нескінченно дивитися на багаття й відчути всі віки людства, бути єдиним цілим із цим світом.
Можна нескінченно дивитися на сонячне проміння, що ллється крізь гілля дерев, і відчувати первозданність природи.
Можна нескінченно дивитися на вранішню гру сонячного зайчика й ловити межу між реальністю світанку та химерністю сутінків...
 

Ярослав Ясенєв. Малярство

19 січня - 6 лютого 2016

Космос, як і любов, безмежний та невiдомий. Простори космосу нiким не вивченi, як i любов. Картина Тиціана «Amor sacro e Amor profano», яку я цитую у своїй роботі, містить багато загадок, як i безмежжя за картиною. Коли Тиціан писав її, то був закоханий, – я теж закоханий, тому й відчув усе те, що він хотів передати. Я поєднав минуле й сучасне, такi рiзнi, але, разом із тим, схожi простори в одну тему.

 

«Срібне сяйво зими». Малярство, графіка

15 грудня 2015 - 16 січня 2016

Пухнаста чи ледь забілена, сувора чи лагідна, – зима для нас завжди передусім святково-святочна. Хтось милується інеєм, що перетворює краєвид на казкове видиво. Хтось медитує під неспішний лет сніжинок. Із нетерпінням чекає, аби бухнутись у найпишнішу кучугуру, й лаштує ковзани. Готує подарунки. Іде до церквиці чи храму – по дари небесні. Й виглядає зорю, що першою зійде на Свят-вечір.

Руслан Найда. Скульптура, графіка

 17 листопада - 11 грудня 2015

Символічними, вічними, сакрально-епічними образами Великого Степу наповнена творчість Руслана Найди. Першопредок-деміург, воїни й войовниці, піші й кінні, степовий світ амазонок і кіммерійсько-сарматських богинь та козацька пісня Перемоги. Міфологічні фігури напружено вдивляються у простір, виростають із найдревнішого камінного кромлеха-кола. Скульптор шукає у своїх роботах дух героїв і першопрохідців, знаходить образи в глибинах історії й яскраво їх інтерпретує.


Виставки Фоторепортаж

Афіша

«ПРОСТІР ПЕРЕБУВАННЯ»22 квітня 2024

Персональна виставка одеського художника Дмитра Величка вперше презентується в Києві, що дає можливість поціновувачам мистецтва увійти в його авторський «Простір перебування», відзначений особливим світовідчуттям. Своїм нефігуративним композиціям Дмитро Величко свідомо не дає назви, запрошуючи глядача до співтворчості. Це спонукає замислитися про тотожності/подібності/відмінності в синонімічному ряді: простір буття, розташування, знаходження, присутності, перечікування…

Митці

Флінта Зеновій Петрович Флінта Зеновій Петрович
Зеновій Флінта народився 1 вересня 1935 р. на Тернопільщині, (помер 2 квітня 1988,м.Львів). 1959 р. закінчив відділ декоративного розпису Львівського училища прикладного мистецтва ім. І.Труша. У 1959-1965 рр. навчався на відділі художньої кераміки у Львівському державному інституті прикладного і декоративного мистецтва.