AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Фоторепортаж

Головна / Виставки / Фоторепортаж / За завісою пам'яті

За завісою пам'яті

23 лютого 2010

Галерейна експлікація

«
»

2010 року видатному українському мистцеві Зеновію Флінті виповнилося б 75… На знак шани майстрові в галереї «АВС-арт» відбулася ретроспективна виставка його робіт, де експонувалися живопис, графіка та кераміка, котрі представляли відвідувачам повний зріз творчих проявів художника.
Але чи не найбільшою несподіванкою для поціновувачів таланту Зеновія Флінти стала його кераміка: камерні декоративні пласти – найменш знані й бачені роботи майстра в київському мистецькому середовищі.
Для Зеновія Флінти домінантними та об’єднавчими завжди були елементи графіки – витончений рисунок, м’яка контурна лінія, акцентовані світлотіньові градації. Творчі ідеї художник знаходив у розмаїтті навколишнього світу. При цьому, здається, йому не треба було нічого особливого – найбуденніші речі та сюжети могли стати поштовхом для процесу творення. Мистецька позиція майстра немовби випереджала час.
Виставка Зеновія Флінти стала не лише візуалізацією найкращих здобутків львівської школи живопису, а й локалізацією самої аури Львова в Києві.
 

Афіша

«ПРОСТІР ПЕРЕБУВАННЯ»22 квітня 2024

Персональна виставка одеського художника Дмитра Величка вперше презентується в Києві, що дає можливість поціновувачам мистецтва увійти в його авторський «Простір перебування», відзначений особливим світовідчуттям. Своїм нефігуративним композиціям Дмитро Величко свідомо не дає назви, запрошуючи глядача до співтворчості. Це спонукає замислитися про тотожності/подібності/відмінності в синонімічному ряді: простір буття, розташування, знаходження, присутності, перечікування…

Митці

Грох Микола Грох Микола
Народився 16 травня 1936 року в Ленінграді. Дитинство провів у селі під Києвом. 1957-го закінчив Київське училище прикладного мистецтва, відділення художнього текстилю. 1960-1967 рр. – навчався в Київському державному художньому інституті. Працював у Художньому фонді України (1960-1964), у видавництві «Мистецтво» (1964-1967).