AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Фоторепортаж

Головна / Виставки / Фоторепортаж / Рай, який став до нас ближчим

Рай, який став до нас ближчим

11 травня 2010

Євген Лещенко

«
»

Недарма Євген Лещенко визначає свою творчість як «Paradise art», тобто «райське мистецтво». В тому, що рай на землі можливий, мали нагоду переконатися гості на відкритті персональної виставки мистця, котра стала подвійним подарунком: для ока й для душі глядачів та для самого майстра, котрий тими днями відзначав свій День народження.
Євген Лещенко привіз до Києва роботи різних років, як давніші, так і зовсім свіжі, але об’єднувало їх своєрідне бачення художником світу. У цьому світі для Лещенка немає місця деструкції, негативу чи депресії, він сповнений буяння кольорів, які утверджують єдність та гармонію всіх елементів природи: від найменшої комашки до людини, від билинки до кручі.
Гості презентації були справді подивовані тим, як художнику вдається дотримуватися чистої лінії наївного сприйняття довкілля, особливо сьогодні, коли сучасні реалії постають у світлі негації та «чорнухи». Але виявляється – світ дійсно прекрасний, особливо коли він починається з рівноваги у власній душі.

Афіша

«ЛАТИР-КАМІНЬ»15 жовтня 2019

Виставка живопису Петра Антипа й скульптури Миколи Бірючинського в галереї «АВС-арт» має кодово-знакову для творчого доробку обох авторів назву. Латир (алатир) у міфології давніх слов’ян був священним каменем, що лежить посеред всесвіту, «всім каменям батько». Це архаїчний символ присутності Божественного: на ньому росте Дерево життя, завжди горить Живий вогонь; він уособлює могутність і невмирущість творчої сили життя.

Митці

Петрова Ольга Петрова Ольга
Ольга Петрова – художник, мистецтвознавець, доктор філософських наук, член Національної спілки художників України з 1986 року, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Інституту проблем сучасного мистецтва. Працює як художник, історик і критик мистецтва (автор 5 монографій та 800 статей).