AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Фоторепортаж

Головна / Виставки / Фоторепортаж / Донецький степ зібрав киян

Донецький степ зібрав киян

22 червня 2010

Олексій Поляков

«
»

Народний художник України Олексій Поляков уже багато років працює на пленерах. Він залюблений у степові простори Донеччини та в хортицьку козацьку вольницю. Тож і роботи майстра пройняті духом безкрайніх, нагрітих сонцем, полів, в них проступає безмежне небо – чи світле, глибоко-блакитне, чи насуплене, затягнуте кошлатими хмарами.
Чи не головне в пейзажах майстра – настрій, стан природи, поліфонія кольорів, котрі дарують глядачеві відчуття співпричетності до мінливого довкілля. Тож на відкритті персональної виставки Олексію Полякову вдалося створити особливу атмосферу, коли, здавалося, можна насправді увійти в краєвиди майстра й відчути подих степового вітру чи почути плескіт води.
Як зазначив мистець: «Я фундаментально займаюся цими двома темами, це для мене дуже близьке й зрозуміле, тому що степ і хортицьке небо – в одному діапазоні. Мені треба бути серед оцього середовища, серед природи, на повітрі, бо мистецький досвід базується на натуральній праці, на пленері».

 

Афіша

«ЛАТИР-КАМІНЬ»15 жовтня 2019

Виставка живопису Петра Антипа й скульптури Миколи Бірючинського в галереї «АВС-арт» має кодово-знакову для творчого доробку обох авторів назву. Латир (алатир) у міфології давніх слов’ян був священним каменем, що лежить посеред всесвіту, «всім каменям батько». Це архаїчний символ присутності Божественного: на ньому росте Дерево життя, завжди горить Живий вогонь; він уособлює могутність і невмирущість творчої сили життя.

Митці

Зелена Світлана Леонідівна Зелена Світлана Леонідівна
(нар. 17.11.1957 р.) м. Артемівськ Донецької області Закінчила Харківський художньо-промисловий інститут (1981). Педагоги з фаху – О. Хмельницький, І. Косарєв.