AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Фоторепортаж

Головна / Виставки / Фоторепортаж / Починаємо з експресивних парадоксів

Починаємо з експресивних парадоксів

27 листопада 2009

Сергій Савченко

«
»

Наприкінці листопада, в переддвір’ї зими, наша галерея зробила перший крок українськими мистецькими теренами – відкрилася персональна виставка Сергія Савченка, одеського нонконформіста з творчого об’єднання «Мамай», що ніби наповнила приміщення галереї південним світлом.
Абстракції Сергія Савченка справді парадоксальні: дивовижним чином йому вдається компонувати колір і форму, об’єднані світлоносністю, з яких народжуються символічні структури, які з одного боку, апелюють до сприйняття на рівні логіки, раціо, а з іншого – на рівні серця, емоціо.
Як зазначив Сергій Савченко: «Світло, як у намисто, зв’язує кожний план, який воно пронизує. Колір у формотворчості є необхідною домінантною частиною як енергоносій світла. Акт творчості має ритуальний характер, об’єднуючий все в єдину цілісність».
Ця виставка дала можливість увійти глядачам у той емоційний простір, де вирують чисті тонкі енергії й де мистецтво проявляється як відбиток чи проявлений слід високої ідеї.

Афіша

«СРІБНЕ СЯЙВО ЗИМИ» 01 грудня 2020

Галерея «АВС-арт» традиційно презентує тематичну зимову добірку, представлену роботами класиків і сучасників українського мистецтва. В експозиції – Федір Захаров, Юрій Герц, Іван Марчук, Віктор Зарецький, Михайло Демцю, Сергій Гнойовий, Алла Горська, Антон Кашшай, Сергій Григор’єв, Іван Шутєв, Орест Гнатів, Петро Шолтес, Ольга Кравченко, Василь Габда, Феодосій Гуменюк, Ніна Буряк та багато інших майстрів образотворення.

Митці

Малих Олексій Малих Олексій
Народився 1956 р. в Берліні (Німеччина). 1981 р. закінчив Московський державний педагогічний інститут, художньо-графічний факультет. Розпочав виставкову діяльність з 1979 р. (Москва). З 1987 р. – учасник регіональних та зарубіжних виставок. Із1995 р. – член Національної спілки художників України. З 1996 р. – співкуратор проєкту «Весняний вітер». Живе та працює в Києві.