AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Фоторепортаж

Головна / Виставки / Фоторепортаж / Відкриття галереї

Відкриття галереї

03 листопада 2009


Відкриття галереї «АВС-арт» стало справжнім святом не лише для її засновників, а й для гостей презентації, для всіх тих, кому небайдуже українське мистецтво. Гості мали змогу насолодитися кращими здобутками закарпатської школи живопису, львівської школи графіки й неперевершеним малярством Бориса Буряка. Також на відкритті галерея «АВС-арт» презентувала видавничий проект «Імена», що в майбутньому становитиме серію мистецьких альбомів знакових українських художників. Серію відкрив альбом-монографія «Борис Буряк».
Серед почесних гостей, запрошених на урочисте відкриття, були Василь Вовкун, Міністр культури і туризму України; Михайло Поживанов, Заступник Міністра економіки України; Світлана Зоріна, начальник Головного управління культури і мистецтв виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації); Степан Давимука, народний депутат України; Євстахія Шимчук, мистецтвознавець; Оксана Ременяка, кандидат мистецтвознавства; Тетяна Андрущенко, доктор філософії; Юрій Белічко, мистецтвознавець, заслужений діяч мистецтв України.
Незважаючи на складну економічну та культурну ситуацію в Україні, українському мистецтву – бути. Саме це засвідчує поява на нашій культурній мапі ще одного мистецького осередку – галереї «АВС-арт». Такою була основна думка, що прозвучала на відкритті.

Афіша

«ЛАБІРИНТАМИ ДУМОК» 19 лютого 2019

«Колись тут було місто», «Зачарований ліс», «Старі глечики», «Ранкова кава», «Життя дерева», «Почуття», – ці й багато інших робіт Олександра Сердюка, що формують виставку «Лабіринтами думок», складаються в цілісну авторську візію, яка пропонує глядачеві ліричну мандрівку в розмислах про людське буття.

Митці

Антип Петро Антип Петро
Народився 4 квітня 1959 р. у м. Горлівці Донецької області. У 1980-1984 рр. навчався в Пензенському художньому училищі ім. К.Савицького на відділенні скульптури. Паралельно вивчав живопис і графіку. 1982-1986 рр. – продовжував навчання в художніх майстернях В.Цоя та О.Бема. Із 1986 р. працював скульптором у Донецькому художньому комбінаті.