AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки

Виставки


Групова виставка «Пам'ятні»

22 жовтня - 7 листопада 2024

У нинішній час страхітливої екзистенційної російсько-української війни переосмислюється цінність життя і сенс смерті, усвідомлюється сила національної історичної пам’яті, зокрема культурної пам’яті, як орієнтиру нашої ідентичності. Того, що формує нас як націю, здатну до боротьби, розвитку й творчості. На відзначення 15-річчя від дня відкриття галереї на своїй локації ми згадуємо й експонуємо твори тих художників, які вже перейшли межу вічності, але з якими тривало й плідно співпрацювала «АВС-арт». 

Фотопроєкт «Стрибок у майбутнє»

1 - 12 жовтня 2024

Минуле, сьогодення та майбутнє існують одночасно. Технології накопичуються, розмови художників ідуть по колу – й так вічно. Мистці, як на графічних планшетах, так і за допомогою вугля, розповідають про свої внутрішні світи, про свої діалоги з Богом, про свої мрії та переживання. Минуле надихає нас жити й творити тут і тепер. Сьогодення дозволяє зазирнути зараз і у вчорашній день, і в майбутнє. Ритми історичних подій підштовхують художників продукувати нові ідеї, нові теми, спираючись на досвід учорашнього.

Фоторепортаж


Відкриття виставки Володимира Колесникова03 листопада 2020

Виставка Володимира Колесникова відкрилася! Роботи автора акумулюють сонцесяйну й світлоносну енергію, якою й надихалися гості вернісажу. Нікого не лишили байдужим жіночі образи, увиразнені чи завуальовані в картинах мистця. Вишукані, чуттєві, живодайні, ліричні, вони наче потверджують, що Ерос безперечно переможе Танатоса.

Відкриття виставки Миколи Шимчука06 жовтня 2020

Львівський маестро Микола Шимчук привіз до Києва чудові роботи, які не залишать байдужими поціновувачів мистецтва. Відкриття його персональної виставки стало непересічною подією в культурному житті не лише столиці, а й України.

Афіша

«ТРАНСФОРМАЦІЇ»14 листопада 2024

У галереї «АВС-арт» творчість Андрія Гуренка трансформувалася, починаючи з персональної виставки «Морфологія сутінків» (2012), через «Сновидіння. Вибране» (2014) й «Геометрію романтики» (2016), продовжуючись у «Camera Lucida» (2019). Й саме на виставці 2019-го вперше експонувалося полотно «Трансформація І». Минуло п’ять років, і вже «Трансформація ІІ» продовжує діалог змін і перетворень.

Митці

Петрова Ольга Петрова Ольга
Ольга Петрова – художник, мистецтвознавець, доктор філософських наук, член Національної спілки художників України з 1986 року, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Інституту проблем сучасного мистецтва. Працює як художник, історик і критик мистецтва (автор 5 монографій та 800 статей).