Ерб Ерно
(…………..1878, …………. – ……………. 1943, Львів, загинув у Львівському гетто) - український живописець. Навчався в Берлінській Академії мистецтв, де відчув значний вплив Макса Лібермана. Наприкінці 1930-х рр. входив до Асоціації незалежних українських митців (АНУМ), був експонентом першої виставки АНУМ. Жив та працював у Львові.
Роботи автора
|
| | |
ПРИСУТНІСТЬ 09 вересня 2025
Сучасний львівський художник Роман Дуб уперше презентує свої роботи в столиці України – в галереї «АВС-арт». Ця виставка – особлива подія для автора, адже вона відкриває новий етап його творчого шляху та пропонує київському глядачеві побачити понад сорок полотен, у яких відчутно його пошуки, сумніви, відкриття й упевнені кроки вперед. У центрі експозиції – серія «Музи», де жіночі образи постають провідниками натхнення, тихої сили та внутрішньої гармонії. |
Харакоз Володимир Вікторович
 Володимир Харакоз народився 1949 року. Закінчив Естонський державний художній інститут. Член Національної спілки художників України (1992). Працює як живописець і графік.
|
|