AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Митці

Головна / Про галерею / Митці / Прінь Сергій

Прінь Сергій

Прінь Сергій

Народився 1962 року в Донецьку. Закінчив Донецьке художнє училище (1990), Харківський художньо-промисловий інститут за спеціальністю «Монументально-декоративне мистецтво» (1996). Із 2000 року – член НСХУ. Учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок із 1988 року. Живе і працює в Києві.

Персональна виставка в галереї «АВС-арт» «Таке неодновимірне буття…»


Роботи автора


Прінь
Сергій
Споглядання
Споглядання
Прінь
Сергій
Натюрморт із Грушиною чайкою
Натюрморт із Грушиною чайкою

Афіша

«НЕНАЗВАНІ ЕНЕРГІЇ»21 січня 2025

Виставка живопису Василя Химочки – пам’ятна. Цього року йому мало би виповнитися 75, але від важкої хвороби художник відійшов у Вічність іще 2016-го, лишивши неповторний мистецький доробок, у котрому випереджає свій час. Василь Химочка шукав свободу від візуальної експансії сучасного йому артпростору: «Мистецтво – не галузь, а якість. Жодних змагань. Кожен – геній і несе, виконує свою місію. Смисл не в тому, хто перший, кращий і сильніший, а втому, щоб реалізувати свою сутність, свій потенціал. Не хто сильніший, а хто досягне більшого екстазу».

Митці

Опалинський Роман Станіславович Опалинський Роман Станіславович
Живописець, працює також у галузях графіки, художнього металу. Народився 1962 р. в м. Городок Львівської обл. Закінчив Львівський будівельний технікум (Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну) – архітектура (1985), Львівський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва (Львівська національна академія мистецтв) – кафедра художнього скла (1992). Член НСХУ (1995). Заслужений художник України (2009).