AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Новини

Головна / Арт-вісті / Новини / Часопис «Артанія» про Олега Ясенєва, Ігоря Мельничука та Василя Кікіньова

Часопис «Артанія» про Олега Ясенєва, Ігоря Мельничука та Василя Кікіньова

17 травня 2011


У найсвіжішому номері «Артанії», №1 за 2011 рік (книга 22), як завжди, багато цікавих і різнопланових матеріалів культурологічного, мистецького, публіцистичного й історичного спрямувань.
Зокрема, в рубриці «На гостині в галереї» знайдете публікації про мистців, виставки котрих нещодавно відбувалися в залах галереї «АВС-арт». Це інтерв’ю з Олегом Ясенєвим та Ігорем Мельничуком, рефлексія мистецтвознавця Лідії Гурської на творчість Василя Кікіньова й щирі слова споминів про Миколу Маричевського – постать, котра багато років була рушієм української культури.
Також у номері – матеріали, присвячені генію Тараса Шевченка, автобіографічна мозаїка Феодосія Гуменюка, живопис Любомира Медвідя, Юрія Коваленка й Олександра Фільберта, графіка Василя Чебаника, скульптура Олександра Фуженка, Володимира Одрехівського та Леонтія Костура й набагато більше.
«Артанію» завжди можна знайти в бібліотечці галереї «АВС-арт».
 

Афіша

«ПАННА»25 лютого 2020

Галерея «АВС-арт» представляє тематичну добірку живописних і графічних творів українських художників, для яких об’єднавчим є жіночий образ. В експозиції – Кость Борисюк, Борис Буряк, Андрій Гуренко, Михайло Демцю, Адальберт Ерделі, Віктор Зарецький, Юрко Кох, Олексій Литвиненко, Микола Мазур, Любомир Медвідь, В'ячеслав Приходько, Олександр Сердюк, Михайло Туровський, Анатолій Фурлет, Микола Шимчук, Олег Ясенєв та інші майстри.

Митці

Харакоз Володимир Вікторович Харакоз Володимир Вікторович
Володимир Харакоз народився 1949 року. Закінчив Естонський державний художній інститут. Член Національної спілки художників України (1992). Працює як живописець і графік.