AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / Борис Буряк «Режисура кольору»

Борис Буряк «Режисура кольору»

28 лютого 2012
Подруги

Процес творення своїх полотен Борис Буряк окреслює як «середньокласичний». Він передбачає певну кількість робочих циклів, часові проміжки між якими є здебільшого нерівномірними. Тому самому автору до кінця не відомо, коли він укотре повернеться до даного певного твору і коли він врешті буде завершеним. Спочатку художник визначає певну «тему» для кожної барви, яка немовби «мандрує» площиною полотна, проявляючись в окремих фрагментах, збагачуючись тональними відтінками та вальорами.
Мистець трактує колір не як чисту барву, а як «складну субстанцію». Остання формується в ході поетапного допрацювання картини, накладання шарів лесирування, використання акварельного й так званого корпусного письма, рефлексів та фактурних ефектів. Визначаючи домінантне значення початкового композиційного рішення, автор намагається в дальшій роботі уникати усталеної схеми. Борис Буряк працює начебто в живих емоційних поривах, відповідно до внутрішньої потреби – своєї й полотна, яке увесь час змінюється, щоб згодом стати самостійним та розпочати власне життя у безконечних асоціативних контактах із глядачем.

«Режисура кольору» – ретроспективна виставка львівського маестро, де експонуватимуться його роботи останнього десятиріччя. Також на виставці буде представлений альбом «Борис Буряк. Живопис», який, нагадаємо, вийшов у серії мистецьких альбомів «Імена», започаткованій галереєю «АВС-арт».


Про автора

Народився 1953 року в с. Подвірне Чернівецької області. 1974 року закінчив Львівське училище ім. І.Труша, 1979-го – Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва. З 1987-го – член НСХУ. Лауреат премії НСХУ (1991).
Заслужений художник України (2004). Дійсний член Академічного сенату Міжнародної академії сучасного мистецтва (Рим, 2009).
Живе і працює у Львові.
Твори зберігаються в музеях України та приватних колекціях України, Росії, США, Канади, Франції, Німеччини, Австрії, Бельгії, Голландії, Швейцарії й інших країн.

Запрошуємо вас на відкриття виставки 28 лютого о 18:00 в галереї «АВС-арт» за адресою: м. Київ, вул. Воздвиженська, 10-Б.
Контактний телефон: (044) 425-90-90.
E-mail: avs_art@i.ua. Наш сайт: www.avsart.com.ua

Виставка працює по 17 березня з 11:00 до 19:00, окрім неділі та понеділка. Вхід – вільний.
 

Афіша

ЖИВОПИС СЕРГІЯ ГРИГОР'ЄВА16 червня 2020

До 110-річчя з дня народження Сергія Григор’єва галерея «АВС-арт» представляє добірку творів художника з колекції Михайла Поживанова. Експоновані роботи – пейзажі й жанровий живопис автора 1960-1980-х рр.

Митці

Григор’єв Сергій Олексійович Григор’єв Сергій Олексійович
(22.06 (05.07).1910, м. Луганськ – 09.04.1988, м. Київ) – український живописець. Народний художник СРСР (1974), дійсний член Академії мистецтв СРСР (1958).