AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ПЕРЕНОСИТИ МІСЯЦЬ, ПЕРЕКОЧУВАТИ СОНЦЕ»

«ПЕРЕНОСИТИ МІСЯЦЬ, ПЕРЕКОЧУВАТИ СОНЦЕ»

07 червня 2022

Персональна виставка Анатолія Фурлета «Переносити місяць, перекочувати сонце» представляє в київському мистецькому просторі нові живописні й графічні твори відомого буковинського художника. Впізнаваний авторський стиль Анатолія Фурлета, що характеризується міфопоетичним світовідчуттям і особливою кодово-знаковою архаїчною символікою, надає глядачам можливість зануритися в пласти української праісторії, відчути інспіруючі джерела образів, увиразнених у доробку майстра. 

«У нього на полотнах усе задіяне до руху, до обов’язку: рости, цвісти, достигати, жати ниву, сапати грядку, доїти козу, переносити місяць, перекочувати сонце, переміщатися крізь товщу століть і тисячоліть. Анатолій Фурлет створив галерею національної ідентичності: побуту, ремесла, ментальності, духу, які всіма цими категоріями задіяні у часі й позачассі, у контексті білого світу і всесвіту, у діалогах і монологах між людьми, тваринами, деревами і травами, небом і Богом. Між ними зав’язана повна гармонія співіснування, співпереживання, співспілкування, співспорідненості», – зазначає письменниця Віра Китайгородська.
 
Про автора
Анатолій Фурлет народився 13 лютого 1958 року в с.Чепоноси Хотинського району Чернівецької області. 1978-1983 рр. – навчався в Одеському педагогічному інституті на художньо-графічному факультеті (викладачі – В.Гегамян, З.Борисюк). Після закінчення інституту працював у художній школі учителем живопису і композиції (м.Городок Хмельницької області). 2000 р. організував спеціалізовані художні класи на базі школи №4 в м.Буча Київської області, де працював до 2015 р.
Член НСХУ (Чернівецька організація).
Лауреат першої премії в номінації «Оригінальна графіка» VII Всеукраїнської виставки-конкурсу ім. Г.Якутовича (2015), міжнародної літературно-мистецької премії ім. О.Кобилянської в номінації «Живопис» (2020), премії Міністерства культури України ім. М.Дерегуса в номінації «Живопис» (2020).
Персональні виставки мав у Києві, Львові, Чернівцях, Каневі, Хмельницькому й Чернігові. Брав участь у численних виставках у США, Польщі, Болгарії, Німеччині, Єгипті, Нідерландах, Лівані, Франції, Румунії. Твори знаходяться в державних та приватних колекціях в Україні й за кордоном.
Працює як живописець і графік, експериментує в левкасі, кераміці та офорті (м.Буча Київської області – м.Чернівці).
 
Відкриття виставки – 7 червня 2022 о 16 годині.
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 7 – 30 червня 2022 з 12:00 до 18:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33 E-mail: gallery.avsart@gmail.com
Сайт: www.avsart.com.ua    
Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

Афіша

«ЖИТТЄВІ ПЕРЕХРЕСТЯ»02 серпня 2022

Нова персональна виставка Михайла Поживанова представляє його живописні полотна, що творилися, незважаючи на складний воєнний час. Михайло Поживанов – відомий політик, громадський діяч, науковець, меценат і художник – зазначає: як би нам зараз не було складно, українці мусять думати про майбутнє й відбудовуватися, реанімувати нашу землю й наші душі, давати раду емоціям і почуттям.

Митці

Бокшай Йосип Йосипович Бокшай Йосип Йосипович
(2.10.1891, с. Кобилецька Поляна (тепер Рахівського р-ну Закарпатської обл.) – 19.10.1975, Ужгород) – український живописець. Навчався (1910-1914) у Будапештській академії мистецтв (у Імре Ревеса). З 1918 жив в Ужгороді.