AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ВЕЧІР-РАНОК»

«ВЕЧІР-РАНОК»

21 жовтня 2014

Проект молодих полтавських художників Олексія Іванюка та Наталії Корф-Іванюк вкотре засвідчує тяглість родинної традиції, а в перспективі, можливо, народження мистецької династії.

Вона – Вечір. Він – Ранок.
Образи вечора й ранку Наталії та Олексія не антиподи. Вони тісно переплелися в єдиному темпоральному коловороті. Навіть палітра, основний інструмент, не дає нам підказок, бо фарби неначе перетікають із полотна одного автора на полотно іншого, набуваючи надзвичайно тонких нюансів. Глядач бачить, як грань між днем і ніччю розмивається, немає протистояння світла й темряви, а є гармонія взаємодії.
Для неї головне в творчому процесі – це образ. «Цікаво брати за основу просту річ, що у процесі перетворюється на живу істоту, яка дихає, відчуває, живе...»
Для нього – відчуття від побаченого. Трансформуючи, пропускаючи його через своє бачення. «Пейзаж для мене – наче жива субстанція, котра доносить до мене свої емоції.  Надихає. Бентежить. Захоплює».
У неї – переважають сюжетні композиції з близькими  й зрозумілими кожному темами людського буття. «Я просто пристрасно люблю свою землю, свою стару хату, матір, бабусю, несу в серці пам'ять про дідуся – все те, можна назвати пам’яттю роду, я вслухаюсь в таємничу музику світу, і перекладаю на мову живопису!» – зазначає Наталія.
У нього – пейзажі у своїй самості. «Я заплющую очі, але пишу із «широко розплющеними». Розумію, що це миттєвість, і через хвилину все зміниться, тому поспішаю, фіксуючи враження від ранкового пейзажу».
Зрештою, сучасний жіночий та чоловічий погляд на одні й ті самі речі задають нового ритму та тональності автентичній темі сільського життя, актуальній для них не тому, що народне сьогодні модно, не тому, що концептуально, чи комерційно, а тому, що це – природна внутрішня потреба подружнього мистецького тандему.
Вони разом збирають досвід дня у вечір і мудрістю ранку бережуть таємницю ночі…
 
 
Про авторів
Олексій Іванюк
Народився 1 жовтня 1988 року в місті Пирятин Полтавської області. Закінчив Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Член НСХУ.
Наталія Корф-Іванюк
Народилася 16 квітня 1985 року в місті Кременчук.
Закінчила, Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Із 2002 року веде активну пленерну та виставкову діяльність. Із 2010 року член Національної спілки художників України. Член правління Полтавської організації НСХУ. Очолює її молодіжний сектор.
 
Відкриття виставки – 21 жовтня о 18 годині.
Виставка працює по 8 листопада з 11:00 до 19:00, окрім неділі та понеділка. Вхід – вільний.
Наша адреса: м. Київ, вул. Воздвиженська, 10-Б. Контактний телефон: (044) 425-90-90.
E-mail: avs_art@i.ua. Наш сайт: www.avsart.com.ua.
     

 

Афіша

«ВНУТРІШНІЙ ФЕНІКС»11 червня 2019

Афіф Ага – відомий сирійський мистець – вперше представляє свої роботи в Україні. Його персональна виставка «Внутрішній фенікс», що об’єднує близько півсотні кращих скульптурних і живописних творів, ексклюзивно презентується в галереї «АВС-арт».

Митці

Бокшай Йосип Йосипович Бокшай Йосип Йосипович
(2.10.1891, с. Кобилецька Поляна (тепер Рахівського р-ну Закарпатської обл.) – 19.10.1975, Ужгород) – український живописець. Навчався (1910-1914) у Будапештській академії мистецтв (у Імре Ревеса). З 1918 жив в Ужгороді.