AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / Галерея «АВС-арт» презентує художній альбом Олега Мінька (Львів)

Галерея «АВС-арт» презентує художній альбом Олега Мінька (Львів)

07 вересня 2010

 

Галерея сучасного мистецтва "АВС-арт" презентує проект "Імена". Це серія художніх альбомів, присвячених творчості мистців, знакових в українській культурі й знаних поза її межами. Кожен майстр, чию творчість відображено на сторінках видання, має свій оригінальний стиль і промовисто демонструє розмаїття нашого мистецтва.

"Те, що я шукав у знакових музеях Європи, що мене вразило в музеях Пікассо в Парижі та Барселоні, знайшлося тут, в Україні. Глибоке й високе, експресивне та філософське я побачив у Львові, коли познайомився з творчістю Олега Мінька.
Нині він заслужений, народний, шанований. Але, як я дізнався за ближчого знайомства, були роки пресингу, ігнорування, невизнання, зрештою – депресії митця. Та дивує сила волі – людина пережила, перебула, зберегла себе й цінує неповторність і автентичність власного мистецтва.
Згадалися слова Карла Звіринського про свого учня: «Мінько для мене – унікальний художник… У світовому малярстві теж нічого подібного я не бачив». Мені також не доводилось побачити бодай щось схоже. Недарма мистецтвознавство, зазначу – європейське, навіть відпрацювало відповідне означення для творчості художника – «слов’янська гілка» європейського експресіонізму.
…У нас є митці світового рівня, але часто вони бувають закриті для того ж світу. І те, що варто бачити, так і  минає непоміченим. Тож ця книга – вікно в царину безмежних у просторі й часі філософських експресій Олега Мінька. Читаймо. Споглядаймо. Насолоджуймося. Шануймо високий і чистий талант митця".
 

Спонсор видання, Михайло Поживанов

 

 

Афіша

«ЗАЧУДОВАНИЙ СВІТ»24 вересня 2019

Київська мисткиня Людмила Задорожна працює в царині станкового живопису та графіки з 1959-го – тобто вже 60 років. Її ретроспективна виставка «Зачудований світ» у галереї «АВС-арт» представляє доробок 1961-2019 рр. На виставці відбудеться презентація художнього альбому Людмили Задорожної, що на сьогодні якнайповніше репрезентує творчість авторки.

Митці

Філь Олег Філь Олег
Народився 1962 року. 1988-го закінчив Київський державний художній інститут (Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури). У 1991-1995 рр. працював художником кіно на Національній кіностудії ім. О.Довженка. Член Всеукраїнського об’єднання художників «БЖ-арт».