AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «МИРНОПІЛЛЯ»

«МИРНОПІЛЛЯ»

01 березня 2023

У час, коли наші мирні поля перетворюються на марсові, коли збройна експансія незворотно змінює ландшафти, ми втрачаємо лик наших прекрасних теренів. Кілька років тому галерея «АВС-арт» започаткувала проєкт «На яринних теренах», котрий став традиційним: навесні, при пробудженні й проростанні природи, групова тематична виставка немов звучала в унісон вітаїстичному довкіллю, переливаючись зеленими барвами. Наразі довелося переосмислити ідею проєкту: війна нищить не лише людські душу й плоть – вона нищить душу й плоть нашої рідної землі.

Зрешечені вибухами лани, цурпалки дерев, що вже ніколи не проростуть, схарапуджений важкою технікою ґрунт, скаламучені води й засмучені зорі, начинений мінами простір, де будь-якої миті може статися лихо… Доводиться в цьому і з цим жити, вдивляючись у німотні очі пейзажів, не здатних мовити словом. І нам за них болить.
Але мистецтво – ми переконані – здатне стати ліками, зцілюючи дух. Візії, створені художниками, можуть тривати в часі й просторі, не змінюючи подоби, зберігаючи своєрідні коди пам’яті. Й краєвиди, перенесені з уяви чи дійсності та зафіксовані рукою майстра, не підвладні руйнуванню. Вони ніби захищені прямокутником рами. Вони ніби й самі – окремий захисний світ, де наші рідні поля завжди лишаються прекрасні, додаючи впевненості, що таким і має бути мирне життя.
В експозиції – Віктор Ковтун, Роман Яців, Олексій Литвиненко, Любомир Медвідь, Микола Шимчук, Борис Коган, Марія Примаченко, Сергій Гнойовий, Федір Манайло, Леопольд Левицький, Золтан Мичка, Сергій Шишко, Гаврило Глюк та інші майстри образотворення.
 
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 1 – 24 березня 2023 з 12:00 до 18:00 щодня, крім неділі та понеділка. 
Вхід вільний.
 
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33      
E-mail: gallery.avsart@gmail.com
Сайт: www.avsart.com.ua    
Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

Афіша

«ЗЕМЛЯ – NOT FOR SALE»20 лютого 2024

В експозиційному просторі галереї «АВС-арт» твори Костянтина Чернявського «Чернігів в огні», «Маріуполь – наш форпост», «Кров мого Азова», «Кривий Ріг – нескорений. Сталеве серце України», «Евакопоїзд. Останній…» та інші утворюють потужну візію цілісності й непорушності нашої землі. Вона – не продається. Вона – безцінна. Вона – українська.

Митці

Бевза Петро Бевза Петро
Народився 1 січня 1963 року. Живе і працює у Вишневому та в Києві. 1985 року закінчив Київський державний художній інститут. Із 1990 року – член Національної спілки художників України.