AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ЖИТТЄВІ ПЕРЕХРЕСТЯ»

«ЖИТТЄВІ ПЕРЕХРЕСТЯ»

02 серпня 2022

Нова персональна виставка Михайла Поживанова представляє його живописні полотна, що творилися, незважаючи на складний воєнний час. Михайло Поживанов – відомий політик, громадський діяч, науковець, меценат і художник – зазначає: як би нам зараз не було складно, українці мусять думати про майбутнє й відбудовуватися, реанімувати нашу землю й наші душі, давати раду емоціям і почуттям. Для нього «розчинити» емоції й почуття можна у власній творчості, працюючи над живописним полотном. В мистецтві Михайла Поживанова трансформуються думки і спогади, твориться нове бачення світу, наповненого глибинними сенсами. Й руїнні перехрестя стають шляхами світла. 

«Кольорописна мажоризна золота, чи краплакова знемога в натюрмортах, чи загадкова таїна жіночих постатей, чи розмай густих червоних із рожевим, світло-зелених з блідо-жовтим горизонталей і криком над ними синіх небес із білими хмарами… Яке то щастя відчувати себе художником! Це в десятках віртуозно намальованих полотен відчув Михайло Поживанов», – говорить професор, доктор мистецтвознавства Олександр Федорук.
 
На вернісажі презентуватиметься «Книжка про місто» Михайла Поживанова (Київ: Zалізний тато, 2022. – 160 с.), яка була написана ще до повномасштабного вторгнення РФ в Україну. В ній автор охоплює феномен міста й міської культури й оцінює проблематику урбаністичного простору крізь призму власних досвідних напрацювань. Текст вдало доповнено художніми роботами Михайла Поживанова, що надає цій книжці атмосферності й повноти висвітлення теми.
 
Про автора
Михайло Поживанов народився 12 квітня 1960 р. в м. Дніпро. 1982 року здобув фах інженера-металурга в Московському інституті сталі і сплавів. 1986 року закінчив тут аспірантуру, захистив кандидатську дисертацію. У 1991-1994 роках навчався в докторантурі Дніпропетровської національної металургійної академії, захистив докторську дисертацію з технічних наук. У квітні 1996 р. присвоєно вчене звання професора. 2003 р. отримав другу спеціальність – юриста, закінчивши Національну академію внутрішніх справ України.
Народний депутат України ІІ, IV, V та VI скликань; міський голова м. Маріуполь (1994-1998); заступник київського міського голови (1999-2005); заступник міністра економіки України (2008-2010).
Із 1998 р. очолює створену ним ГО «Фонд муніципальних реформ «Магдебурзьке право». 2009 р. заснував художню галерею «АВС-арт», а також серію мистецьких альбомів «Імена». 
Має понад 100 наукових публікацій, численні авторські свідоцтва на винаходи й патенти. Автор багатьох науково-популярних та суспільно-політичних книг. Активно підтримує мистецькі, книговидавничі та соціальні проєкти.
Навчався живопису приватно у Фердинанда Гьотца (Австрія), студії живопису та малюнка «L.Studio» (Україна), Анатолія Фурлета (Україна). Член Національної спілки художників України з 2021 р.
 
Відкриття виставки – 2 серпня 2022 о 18 годині.
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 2 серпня – 2 вересня 2022 з 12:00 до 18:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33   
E-mail: gallery.avsart@gmail.com
Сайт: www.avsart.com.ua   
Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery
 

Афіша

«ПРОСТІР ПЕРЕБУВАННЯ»22 квітня 2024

Персональна виставка одеського художника Дмитра Величка вперше презентується в Києві, що дає можливість поціновувачам мистецтва увійти в його авторський «Простір перебування», відзначений особливим світовідчуттям. Своїм нефігуративним композиціям Дмитро Величко свідомо не дає назви, запрошуючи глядача до співтворчості. Це спонукає замислитися про тотожності/подібності/відмінності в синонімічному ряді: простір буття, розташування, знаходження, присутності, перечікування…

Митці

Контратович Ернест Рудольфович Контратович Ернест Рудольфович
(17.06.1912, с. Кальна Розтока, тепер Словаччина. - 23.12.2009, Ужгород) – український живописець. Навчався (1928-1932) у Публічній школі малювання в Ужгороді (у Й.Бокшая, А.Ерделі). Закінчив Ужгородську учительську семінарію (1932). Член СХУ (1946, Закарпатська організація).