AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «БАЛТСЬКІ СЮРРЕАЛЬНОСТІ»

«БАЛТСЬКІ СЮРРЕАЛЬНОСТІ»

30 травня 2017

Сергій Шендеровський – це особливий сплав ерудита, філософа, музиканта, поета, це людина, котра володіє багатющою фантазією і – головне – вміє передати свою уяву на полотні. Ексклюзивно для київського мистецького простору галерея «АВС-арт» представляє персональну виставку художника «Балтські сюрреальності», що об’єднує реально-фантазійні візії майстра останніх років.

Сергій Шендеровський захопився живописом ще у шкільні роки. По-різному, часто не так, як бажалося, складалася його доля, але в ньому завжди жила душа художника, тож Сергій усіляко прагнув виразити її, відобразити свій внутрішній світ на полотні. Багато працював над собою, взявши за взірець видатні досягнення художників ХІХ-ХХ століть, зокрема й імпресіоністів, сюрреалістів, кубістів та інших представників модернізму. 
У доробку мистця – різні жанри, стилі, художні манери й засоби втілення задумів. Невеликі картини реалістичного плану – це, переважно, міські пейзажі, точніше – зображення окремих будиночків і їх фрагментів, куточків міста, виписані лірично, з особливим пієтетом. Такий підхід відчувається і в галереї портретів земляків. Як завважив сам С.Шендеровський, реалізм у його творчості – це, так би мовити, балтський реалізм, що пов’язаний із відображенням рідного міста. Привертає увагу і ряд натюрмортів, але вже суто в імпресіоністичній манері, частково з використанням яскравіших барв і контрастів. 
Досить широка палітра сюрреалістичних картин художника. Деякі з них можна віднести до жанрово-побутової тематики. Тут вбачаються й інтрига, і променистість почувань, і гумор та іронія. У роботах проступає ірраціональне світобачення, подеколи трансцендентальне мислення
Загалом же картини мистця сприймаються як сканування його внутрішнього світу на загальнолюдське буття. Світла мрійливість творчого духу подається нам в енергії незвичайних образів, що не піддаються раціональній трансляції, але такі несподівано близькі... 
 
Про автора
Народився 1964 року в м.Балта Одеської області в родині вчителів. Після закінчення середньої школи вступив до військового училища. Далі – служив офіцером 4 роки. Звільнившись із лав збройних сил, 1988 р. став викладати початкову військову підготовку в Балтському педагогічному училищі. Після перекваліфікації викладав образотворче мистецтво й історію культури. З 1999 р. – вільний художник. В рідному місті організовує й проводить міжнародні художні пленери. Персональні виставки відбулися в Балті (2014) й Одесі (2015).

Відкриття виставки – 30 травня 2017 о 18 годині.
 
Наша адреса: м. Київ, Андріївський узвіз, 2-Б. 
Виставка працює 30 травня – 17 червня 2017 з 12:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 425 90 90. E-mail: avs_art@i.ua. Сайт: www.avsart.com.ua. 
Сторінка у Фейсбуці: www.facebook.com/avsart.gallery

Афіша

«МАРІЯ-МРІЯ, ГАННА-ПАННА»04 травня 2017

Серія живописних робіт київської художниці Анни Діденко – це, як зазначає авторка, присвята Жінці, її неосяжній красі та ніжній силі. Виставка «Марія-мрія, Ганна-панна» в галереї «АВС-арт» представляє добірку жіночих образів, розмаїтих у своїй характерності. Декоративно-етнографічна стилізація дає художниці можливість актуалізувати міфопоетичний сенс жіночності, властивий українській культурі.

Митці

Шкарупа Валерій Шкарупа Валерій
Народився 1950 року в Сумах. Працює в живописі, графіці, кераміці. Навчався в Московському інституті реставрації (ВНДІР).