AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «БАЛТСЬКІ СЮРРЕАЛЬНОСТІ»

«БАЛТСЬКІ СЮРРЕАЛЬНОСТІ»

30 травня 2017

Сергій Шендеровський – це особливий сплав ерудита, філософа, музиканта, поета, це людина, котра володіє багатющою фантазією і – головне – вміє передати свою уяву на полотні. Ексклюзивно для київського мистецького простору галерея «АВС-арт» представляє персональну виставку художника «Балтські сюрреальності», що об’єднує реально-фантазійні візії майстра останніх років.

Сергій Шендеровський захопився живописом ще у шкільні роки. По-різному, часто не так, як бажалося, складалася його доля, але в ньому завжди жила душа художника, тож Сергій усіляко прагнув виразити її, відобразити свій внутрішній світ на полотні. Багато працював над собою, взявши за взірець видатні досягнення художників ХІХ-ХХ століть, зокрема й імпресіоністів, сюрреалістів, кубістів та інших представників модернізму. 
У доробку мистця – різні жанри, стилі, художні манери й засоби втілення задумів. Невеликі картини реалістичного плану – це, переважно, міські пейзажі, точніше – зображення окремих будиночків і їх фрагментів, куточків міста, виписані лірично, з особливим пієтетом. Такий підхід відчувається і в галереї портретів земляків. Як завважив сам С.Шендеровський, реалізм у його творчості – це, так би мовити, балтський реалізм, що пов’язаний із відображенням рідного міста. Привертає увагу і ряд натюрмортів, але вже суто в імпресіоністичній манері, частково з використанням яскравіших барв і контрастів. 
Досить широка палітра сюрреалістичних картин художника. Деякі з них можна віднести до жанрово-побутової тематики. Тут вбачаються й інтрига, і променистість почувань, і гумор та іронія. У роботах проступає ірраціональне світобачення, подеколи трансцендентальне мислення
Загалом же картини мистця сприймаються як сканування його внутрішнього світу на загальнолюдське буття. Світла мрійливість творчого духу подається нам в енергії незвичайних образів, що не піддаються раціональній трансляції, але такі несподівано близькі... 
 
Про автора
Народився 1964 року в м.Балта Одеської області в родині вчителів. Після закінчення середньої школи вступив до військового училища. Далі – служив офіцером 4 роки. Звільнившись із лав збройних сил, 1988 р. став викладати початкову військову підготовку в Балтському педагогічному училищі. Після перекваліфікації викладав образотворче мистецтво й історію культури. З 1999 р. – вільний художник. В рідному місті організовує й проводить міжнародні художні пленери. Персональні виставки відбулися в Балті (2014) й Одесі (2015).

Відкриття виставки – 30 травня 2017 о 18 годині.
 
Наша адреса: м. Київ, Андріївський узвіз, 2-Б. 
Виставка працює 30 травня – 17 червня 2017 з 12:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 425 90 90. E-mail: avs_art@i.ua. Сайт: www.avsart.com.ua. 
Сторінка у Фейсбуці: www.facebook.com/avsart.gallery

Афіша

«ВІДКРИТИЙ ФОРМАТ» 20 березня 2018

«Відкритий формат» об’єднав живописні полотна, що потребують передусім простору. Експозиційна площа нового приміщення дозволяє розгорнути виставку, котра залучає глядача до масштабного споглядання. Завдяки цьому проекту галерея «АВС-арт» може оживити роботи класиків і сучасників українського мистецтва, котрі багато років зберігалися в запасниках, представити публіці високі зразки монументального художнього мислення, зібрати в одному часопросторі різні школи й покоління.

Митці

Мінько Олег Терентійович Мінько Олег Терентійович
(Нар. 3.08.1938, м. Макіївка на Донеччині) – український живописець. Навчався (1959-1965) у Львівському державному ін-ті ужиткового та декоративного мистецтва (з 2004 – Львівська національна академія мистецтв) у Р.Сельського, К.Звіринського, Д.Довбошинського;