AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ТАЄМНЕ СВІТЛО»

«ТАЄМНЕ СВІТЛО»

07 вересня 2023

Персональна виставка Ольги Соловйової в галереї «АВС-арт» представляє живопис авторки різних років, об’єднаний наскрізним відчуттям трансцендентального світла.

Краса лірична – цього нам так бракує нині, в час драматичних випробувань. І так прагнеться спокійного замилування, медитативного споглядання, світла в довколишньому мороці реальності й потьмареній душі. Витончена краса, серпанкова лірика, таїна краєвидів і внутрішнє сяйво, – все це є в картинах київської художниці Ольги Соловйової. Її живопис заколисує в казковому човні, проступає срібною стежкою на водному плесі, кличе до замріяних дерев, до щасливих вікон, із яких лине любов у безмежні небеса. Її жіночі лики – ясні й заквітчані, привабні й самозаглиблені, бо в кожної з них – якщо придивитися – янгол на плечі…

Художниця бачить оте таємне світло творчим зором і вміє його передати – так, ніби й до нас приязно прихилилося ангельське крило, що осяває й утихомирює, ведучи власним сповненим напівпрозорих магічних барв мистецьким шляхом.
 
Про авторку
Ольга Соловйова навчалася в Донецькому художньому училищі (1982-1986) та НАОМА (факультет живопису, майстерня монументального живопису проф. М.Стороженка; 1989-1996). Активно бере участь у всеукраїнських та міжнародних виставках, симпозіумах, пленерах із 1991 р. Із 1998 р. – член Всеукраїнської творчої спілки художників «БЖ-Арт».
Із 2005 р. – член Національної спілки художників України.
Викладає живопис у Київській академії мистецтв із 2007 р.
Роботи художниці знаходяться в державних і приватних колекціях України, США, Словаччини. Має численні подяки, грамоти, дипломи від організаторів конкурсів з образотворчого мистецтва для дітей та юнацтва за високий рівень підготовки учасників; медаль Папи Римського Іоанна Павла ІІ (1996); відзнаку Вищої духовної семінарії (Списька капітула, Словаччина).
 
Відкриття виставки – 7 вересня 2023 о 18 годині.
 
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 7 – 29 вересня 2023 з 12:00 до 18:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33    
E-mail: gallery.avsart@gmail.com
Сайт: www.avsart.com.ua    
Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

Афіша

«ОЧИМА НАДІЇ»28 листопада 2023

Персональна виставка київської художниці Наталії Герасименко презентує оригінальні живописні полотна, створені переважно упродовж 2023 року. Мисткиня працює в царині живопису та монументально-декоративного мистецтва. Для її індивідуальної манери характерне поєднання неореалістичного стилю з рисами символізму, імпресіонізму та сюрреалізму. Полотна авторки – віртуозні фантазії чи/й ідеальні світи, що мають енергетичну наповненість і радісне сприйняття світу.

Митці

Марчук Іван Степанович Марчук Іван Степанович
Народився 12.05.1936 р. в с. Москалівка Тернопільської обл. Український живописець. Навчався у Львівському училищі ужиткового та декоративного мистецтва (1951-1956); Львівському інституті ужиткового та декоративного мистецтва (1959-1965; у Д.Довбошинського, К.Звіринського, Р.Сельського). Заслужений художник України (1996), лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка (1997), народний художник України (2002).