AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «Чотири Я»

«Чотири Я»

Чотири творчі Я – чотири мистецькі особистості: Олег, Альона, Ярослав, Єлизавета. Разом – Ясенєви. Родина художників, де пліч-о-пліч із батьком шляхом образотворчості йдуть діти.
2010-го року галерея «АВС-арт» започаткувала проект «Мистецький шлях у спадок», котрий пропонує шанувальникам образотворення «доторкнутися до таїни народження мистецьких родин, спробувати дослідити через зріз особистої творчості контекст, на тлі якого плекаються творчі династії» (А.Хуторянин, мистецтвознавець). У його рамках уже відбулися виставки львів’ян Романишиних, киян Журавлів, кіровоградських художників Надєждіних. Поступ проекту продовжує виставка мистецької родини Ясенєвих «Чотири Я».
Голова художнього «клану» – Олег Ясенєв – має вагомий живописний доробок, напрацьований не за один десяток років. Його почерк – давно впізнаваний, а ім’я – відоме в мистецькому світі. Філософ і мрійник, майстер світлоповітряних ефектів та часово-просторових ілюзій. І – чудовий викладач для своїх студентів.
Альона Ясенєва – художниця в другому поколінні – у живописі загострює візію на понятті рукотворності. Порівнюючи естетику освоєння довкілля сучасності й минулого, вона фіксує знаки присутності «Hand made» як природну людську потребу власними руками трансформувати свій буттєвий простір (будь-то плетений тин у скансені чи клумби з автомобільних шин у дворі багатоповерхівки).
Для Ярослава Ясенєва, як і для Олега та Альони, alma mater стала Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури. Молодий художник, віддаючи належне класичним пейзажу та натюрморту, все ж тяжіє до урбанізму, тож джерелом інстпірацій Ярослава є й міське середовище, його субкультура. При цьому в деяких фігуративних конструктах мистця потрактування простору і зміст мають, швидше, абстракціоністичний характер.
Ліза Ясенєва – наймолодша з когорти – вчиться в Київській дитячій академії мистецтв, і для неї творчий шлях тільки починається. Попереду – відкриття й знахідки, становлення і вдосконалення. Та вже зараз навряд чи когось залишать байдужим талановиті роботи Єлизавети, її щире захоплення навколишнім світом, як і самим творчим процесом, непосидюча фантазійна уява та бажання рухатися вперед. А це – чи не найважливіше для художника.


Відкриття виставки – 22 січня о 18 годині. Виставка працює 22 січня – 8 лютого з 11:00 до 19:00, окрім неділі та понеділка. Вхід – вільний.
Наша адреса: м. Київ, вул. Воздвиженська, 10-Б. Контактний телефон: (044) 425-90-90. E-mail: avs_art@i.ua. Наш сайт: www.avsart.com.ua.
 

Афіша

«ПАННА»25 лютого 2020

Галерея «АВС-арт» представляє тематичну добірку живописних і графічних творів українських художників, для яких об’єднавчим є жіночий образ. В експозиції – Кость Борисюк, Борис Буряк, Андрій Гуренко, Михайло Демцю, Адальберт Ерделі, Віктор Зарецький, Юрко Кох, Олексій Литвиненко, Микола Мазур, Любомир Медвідь, В'ячеслав Приходько, Олександр Сердюк, Михайло Туровський, Анатолій Фурлет, Микола Шимчук, Олег Ясенєв та інші майстри.

Митці

Харакоз Володимир Вікторович Харакоз Володимир Вікторович
Володимир Харакоз народився 1949 року. Закінчив Естонський державний художній інститут. Член Національної спілки художників України (1992). Працює як живописець і графік.