AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / Жанрові інтерпретації

Жанрові інтерпретації

12 червня 2012

Пейзаж, натюрморт, портрет – без цієї класичної жанрової тріади важко уявити історію світового мистецтва. Уловити сутність людського характеру, зафіксувати тривання «тихого життя» або «непорушної природи», передати глибину чи мінливість краєвиду – це надихало художників на пошуки нових виражальних засобів у царині алегорично-символічної, натуралістичної чи реалістичної живописної мови. Зрештою, натюрморт і пейзаж окреслюють коло буття людини: внутрішнє, камерне – в оточенні речей, і зовнішнє, епічне – в тяглості довкілля, яке не закінчується видимим горизонтом, а веде за уявну лінію виднокола. Чи не тому у глядача виникає бажання зупинитися і вдивитися у зображене, продовжити тривання часу, обмеженого прямокутником полотна, домислити світ поза картиною або впізнати в ній колись уже бачене…
Є картини, що самі формують власну аудиторію. Й є ті, що формуються глядачем, котрий має потребу споглядати близьке його світовідчуттю. На час літнього виставкового сезону галерея «АВС-арт» пропонує полишити гамір і суєтність великого міста й знайти кілька хвилин для «Жанрових інтерпретацій». Художники, котрі презентовані на виставці, – майстри, віддані своєму улюбленому жанру, що послідовно розвивають обрану тематику. Пейзажі, натюрморти й портрети Юрія Вінтаєва, Миколи Деркача, Івана Кулика, Наталії Лози, Юрія Сяркевича, Михайла Кокіна, Миколи Могилата, Олени Нечипоренко й інших мистців, представлених в експозиції, – це фігуративний живопис у його традиційному розумінні, невичерпний у своїх проявах. Простір «Жанрових інтерпретацій» надихає на тихе споглядання, де кожен може знайти мотив для душі.

«Найнадійніший метод оцінювання живопису має полягати в тому, щоб, нічого не вгадуючи в ньому з першого погляду, від метафори до метафори, від гіпотези до гіпотези рухатися до осмислення предмета або ж до простого усвідомлення задоволення, яке не завжди відчуваєш відразу».
Поль Валері


Галерея «АВС-арт» знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Воздвиженська, 10-Б.
Контактний телефон: (044) 425-90-90.
E-mail: avs_art@i.ua. Наш сайт: www.avsart.com.ua

Галерея працює з 11:00 до 19:00, окрім неділі та понеділка. Вхід – вільний.

Афіша

«ВНУТРІШНІЙ ФЕНІКС»11 червня 2019

Афіф Ага – відомий сирійський мистець – вперше представляє свої роботи в Україні. Його персональна виставка «Внутрішній фенікс», що об’єднує близько півсотні кращих скульптурних і живописних творів, ексклюзивно презентується в галереї «АВС-арт».

Митці

Борецький Адальберт Адальбертович Борецький Адальберт Адальбертович
(14.11.1910, с. Убла, Словаччина - ………1990, Кошице, Словаччина) – український, словацький живописець. Навчався (1927-1931) в Публічній школі малювання в Ужгороді (у А.Ерделі). Був членом Товариства карпатсько-руських митців (1935-1939).