AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / Жанрові інтерпретації

Жанрові інтерпретації

12 червня 2012

Пейзаж, натюрморт, портрет – без цієї класичної жанрової тріади важко уявити історію світового мистецтва. Уловити сутність людського характеру, зафіксувати тривання «тихого життя» або «непорушної природи», передати глибину чи мінливість краєвиду – це надихало художників на пошуки нових виражальних засобів у царині алегорично-символічної, натуралістичної чи реалістичної живописної мови. Зрештою, натюрморт і пейзаж окреслюють коло буття людини: внутрішнє, камерне – в оточенні речей, і зовнішнє, епічне – в тяглості довкілля, яке не закінчується видимим горизонтом, а веде за уявну лінію виднокола. Чи не тому у глядача виникає бажання зупинитися і вдивитися у зображене, продовжити тривання часу, обмеженого прямокутником полотна, домислити світ поза картиною або впізнати в ній колись уже бачене…
Є картини, що самі формують власну аудиторію. Й є ті, що формуються глядачем, котрий має потребу споглядати близьке його світовідчуттю. На час літнього виставкового сезону галерея «АВС-арт» пропонує полишити гамір і суєтність великого міста й знайти кілька хвилин для «Жанрових інтерпретацій». Художники, котрі презентовані на виставці, – майстри, віддані своєму улюбленому жанру, що послідовно розвивають обрану тематику. Пейзажі, натюрморти й портрети Юрія Вінтаєва, Миколи Деркача, Івана Кулика, Наталії Лози, Юрія Сяркевича, Михайла Кокіна, Миколи Могилата, Олени Нечипоренко й інших мистців, представлених в експозиції, – це фігуративний живопис у його традиційному розумінні, невичерпний у своїх проявах. Простір «Жанрових інтерпретацій» надихає на тихе споглядання, де кожен може знайти мотив для душі.

«Найнадійніший метод оцінювання живопису має полягати в тому, щоб, нічого не вгадуючи в ньому з першого погляду, від метафори до метафори, від гіпотези до гіпотези рухатися до осмислення предмета або ж до простого усвідомлення задоволення, яке не завжди відчуваєш відразу».
Поль Валері


Галерея «АВС-арт» знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Воздвиженська, 10-Б.
Контактний телефон: (044) 425-90-90.
E-mail: avs_art@i.ua. Наш сайт: www.avsart.com.ua

Галерея працює з 11:00 до 19:00, окрім неділі та понеділка. Вхід – вільний.

Афіша

«ЖОВТИЙ / БЛАКИТНИЙ»20 серпня 2019

Галерея «АВС-арт» представляє тематичну добірку живописних робіт, в яких провідними є жовтий і блакитний – чільні кольори Української Держави. В експозиції – Петро Бевза, Борис Буряк, Левко Воєдило, Феодосій Гуменюк, Михайло Демцю, Віктор Зарецький, Адольф Лоза, Любомир Медвідь, Олег Мінько, Сергій Савченко, Роман Сельський, Петро Сипняк, Анатолій Фурлет, Валерій Шкарупа, Степан Яровий та інші майстри образотворення.

Митці

Бевза Петро Бевза Петро
Народився 1 січня 1963 року. Живе і працює у Вишневому та в Києві. 1985 року закінчив Київський державний художній інститут. Із 1990 року – член Національної спілки художників України.