AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Володимир Колесников. Малярство, графіка

Володимир Колесников. Малярство, графіка

3 - 20 листопада 2020

У своїх живописних творах – пейзажах, натюрмортах, сюжетних композиціях – Володимирові Колесникову вдається об’єднати станкове й монументально-декоративне начала. Створюється враження, що більшість робіт мистця – це не просто картини, а вітражі, де він майстерно використовує такі засоби, як лінія, колір, а головне – світло, що надає роботам неповторного авторського звучання.

Одна з головних «родзинок» або й навіть підтекст творів Володимира Колесникова – введення в композицію прихованих й іноді завуальованих оголених жіночих торсів, які плавно вписані в елементи пейзажу, а часом прочитуються і в натюрмортах. Ці образи красунь так тонко й майстерно вирішуються засобами образотворчої пластики, що не завжди виступають основною сюжетною лінією картин, а підкреслюють красу природи, передану художником. Краса і пластика ню, справжнє «жіноче начало» гармонійно поєднується з пейзажною лірикою – гори, море, відблиски на воді, зворушливі квіти, ароматні фрукти, сонце, місяць...
Костянтин Чернявський,
кандидат мистецтвознавства

Афіша

«МАНДРИ»26 січня 2021

«Мандри» – нова виставка Олега Ясенєва в «АВС-арт», що запрошує в ретроспективні мандри разом із художником: між реальним й ірреальним, видимим і уявним; екзотичними місцями і впізнаваними краєвидами, вишуканими інтер’єрами й коридорами трансцендентності, спогадами й мріями. На виставці презентується мистецький альбом Олега Ясенєва, що вийшов за сприяння фундатора галереї «АВС-арт» Михайла Поживанова.

Митці

Григор’єв Сергій Олексійович Григор’єв Сергій Олексійович
(22.06 (05.07).1910, м. Луганськ – 09.04.1988, м. Київ) – український живописець. Народний художник СРСР (1974), дійсний член Академії мистецтв СРСР (1958).