AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Леся Майданець. Художній текстиль, малярство

Леся Майданець. Художній текстиль, малярство

12 квітня - 7 травня 2016

…Я вірю у вічне, неповторне, сповнене яскравих барв мистецтво. Ця віра не зраджує мене, надає нових імпульсів до пізнання, осмислення буття, духовної творчості.

Джерелом мого натхнення стало українське мистецтво, символіка, починаючи з мистецтва Трипілля й Київської Русі, давні писанкові мотиви. Мене завжди хвилювали знаки, символи, орнаменти як образи, що народжувалися на нашій українській, слов’янській, землі. Я намагалася вивчити, осмислити їх, трансформувати й дати їм нове життя – моє бачення. Близькі мені такі структури, як дерево життя, сонце, птаха, знаки Всесвіту, християнські образи, котрі часто зустрічаються в моїх творах.
У творчості хочу показати красу української природи, життя народу в його вселенській багатоманітності; мене захоплює магія кольору, пластика лінії й форми, композиційна ритміка.
Найбільше працюю в техніках ручного ткацтва та малярства на тканині, а також живопису (олія, акрил; темпера, гуаш на склі та папері). Завдяки цим технікам втілюю свої творчі ідеї.
Дає мені натхнення також спілкування зі студентами, молоддю, колегами, педагогами, а також дух творчості і взаєморозуміння в моїй славній родині.
Леся Майданець

Афіша

«ЗВИТЯЖНІ»05 липня 2022

Ідея цієї виставки народилася під час наших мистецьких розмислів і чину в умовах воєнного стану. Що робить нас, українців, стійкими, сильними, незламними, нескореними, незборимими перед лютою й нелюдською навалою ворога? І з цього смислового поля виокремилося й повело за собою, наче дороговказ, означення – звитяжні.

Митці

Журавель Микола Микола Журавель
Народився 1960 року в Магнітогорську, Росія. Закінчив Кримське художне училище ім. Самокиша, Київський державний художній інститут. Член Національної спілки художників України та мистецького об’єднання «БЖ-арт». Живе та працює в Києві.