AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Витівки творчого духу Івана Марчука

Витівки творчого духу Івана Марчука

19 січня - 18 лютого 2010

Усі знають Івана Марчука як знакову харизматичну постать не лише в українській культурі, а й загалом у світовій. Він – народний художник україни, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка і єдиний з українців, хто 2007 року потрапив до списку 100 геніїв світу за версією міжнародної консалтингової компанії «Creators Synectics». Менше відомо, що в доробку митця близько чотирьох тисяч робіт. І ще менше – що він працює циклами, і на сьогодні ми маємо вже десятого Марчука.

Галерея «АВС-арт» дає унікальну нагоду вперше в Києві, та й в Україні, зустрітися з небаченим десятим Марчуком, що постав, як завважив сам митець, із витівок Творчого Духа: «Якщо ідея вимагає, є настрій і впевненість, то чому б не похимеритися волею Творчого Духа. Він постійно стоїть між мною і полотном. Творчий Дух витворяє зі мною, що хоче».

Також в експозиції галереї буде представлений мало бачений дев'ятий Марчук: «Я знову народився на світ! Створив кілька сотень невеликих за форматом колористичних аркушів, об'єднаних спільною назвою «Виходять мрії з берегів». Цикл виконано з використанням технології, в якій я ще не працював, – збожеволіти можна!..»

І, можливо, хтось пригадає, – великий цикл «Біла планета», де Іван Марчук, ніби переступивши межі Свідомості та занурившись у глибини Підсвідомого, у візуальній формі зобразив формування прихованих структур звичного видимого світу. Надзвичайно стриманою і вишуканою є максимально наближена до монохромності чорно-біла гама цих творів, в яких вражає дивовижне багатство варіацій сірого, що ніби породжує всю колористичну повноту Всесвіту.

Запрошуємо вас відвідати відкриття виставки 19 січня о 18:00 в галереї «АВС-арт» за адресою:
вул. Воздвиженська, 10-Б.
Контактні телефони:
(044) 425-90-90
E-mail: avs_art@i.ua

Виставка працює з 19 січня по 9 лютого з 11:00 до 19:00, окрім понеділка.
 

Афіша

«ПАННА»25 лютого 2020

Галерея «АВС-арт» представляє тематичну добірку живописних і графічних творів українських художників, для яких об’єднавчим є жіночий образ. В експозиції – Кость Борисюк, Борис Буряк, Андрій Гуренко, Михайло Демцю, Адальберт Ерделі, Віктор Зарецький, Юрко Кох, Олексій Литвиненко, Микола Мазур, Любомир Медвідь, В'ячеслав Приходько, Олександр Сердюк, Михайло Туровський, Анатолій Фурлет, Микола Шимчук, Олег Ясенєв та інші майстри.

Митці

Флінта Зеновій Петрович Флінта Зеновій Петрович
Зеновій Флінта народився 1 вересня 1935 р. на Тернопільщині, (помер 2 квітня 1988,м.Львів). 1959 р. закінчив відділ декоративного розпису Львівського училища прикладного мистецтва ім. І.Труша. У 1959-1965 рр. навчався на відділі художньої кераміки у Львівському державному інституті прикладного і декоративного мистецтва.