AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Михайло Поживанов. Малярство

Михайло Поживанов. Малярство

15 вересня - 2 жовтня 2020

У час швидких змін, що видаються хаосом, дисципліни заради підтримки свого життєвого балансу, постійного розумового напруження задля успіху й потреби саморозвитку важливо не тільки знаходити можливість для накопичення свого емоційного капіталу, а й давати раду емоціям і почуттям. І позитивним, і негативним. Адже вони для людини – як повітря. Їхнє пригнічення перетворює особистість на сомнамбулу. І «розчинити» свої емоції й почуття можна у власній творчості. Для мене – це праця над живописним полотном. 

Живопис дає мені можливість урівноважити душу, активізувати підсвідомість і створити світ своїх творчих образів. Через живопис долучаєшся до вічності, бо саме на полотні колір безконечний. За допомогою нескінченного кольору через ілюзію твориш нове бачення світу, наповненого глибинними сенсами. Благородства й честі, мінливості й внутрішньої свободи. Ясності й прямоти. Вірності й довір’я. Тепла, радощів, поваги… І ти відчуваєш повноту життя.
Я не претендую на професійність, на упізнаваність і випрацюваний авторський стиль. Я тільки вчусь і вдячний усім моїм учителям: Фердинандові Гьотцу («Deutschvilla»), студії живопису та малюнка «L.Studio», Анні Діденко, Валерії Москвітіній, особливо Анатолію Фурлету… Пошуки тривають – у кожній новій картині. 
Михайло Поживанов, 
доктор технічних наук

Афіша

ЖИВОПИС МИКОЛИ ШИМЧУКА06 жовтня 2020

Виставка живопису Миколи Шимчука, презентована галереєю «АВС-арт», вперше за останні десятиліття представляє в київському мистецькому просторі добірку творів цього знаного львів’янина, професора ЛНАМ, народного художника України.

Митці

Литвиненко Олексій Литвиненко Олексій
Народився 17 січня 1961 року. 1985 року закінчив Київський державний художній інститут. Із 1992-го – член Національної спілки художників України. Живе і працює в Києві.