AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Михайло Поживанов. Малярство

Михайло Поживанов. Малярство

15 вересня - 2 жовтня 2020

У час швидких змін, що видаються хаосом, дисципліни заради підтримки свого життєвого балансу, постійного розумового напруження задля успіху й потреби саморозвитку важливо не тільки знаходити можливість для накопичення свого емоційного капіталу, а й давати раду емоціям і почуттям. І позитивним, і негативним. Адже вони для людини – як повітря. Їхнє пригнічення перетворює особистість на сомнамбулу. І «розчинити» свої емоції й почуття можна у власній творчості. Для мене – це праця над живописним полотном. 

Живопис дає мені можливість урівноважити душу, активізувати підсвідомість і створити світ своїх творчих образів. Через живопис долучаєшся до вічності, бо саме на полотні колір безконечний. За допомогою нескінченного кольору через ілюзію твориш нове бачення світу, наповненого глибинними сенсами. Благородства й честі, мінливості й внутрішньої свободи. Ясності й прямоти. Вірності й довір’я. Тепла, радощів, поваги… І ти відчуваєш повноту життя.
Я не претендую на професійність, на упізнаваність і випрацюваний авторський стиль. Я тільки вчусь і вдячний усім моїм учителям: Фердинандові Гьотцу («Deutschvilla»), студії живопису та малюнка «L.Studio», Анні Діденко, Валерії Москвітіній, особливо Анатолію Фурлету… Пошуки тривають – у кожній новій картині. 
Михайло Поживанов, 
доктор технічних наук

Афіша

«МАНДРИ»26 січня 2021

«Мандри» – нова виставка Олега Ясенєва в «АВС-арт», що запрошує в ретроспективні мандри разом із художником: між реальним й ірреальним, видимим і уявним; екзотичними місцями і впізнаваними краєвидами, вишуканими інтер’єрами й коридорами трансцендентності, спогадами й мріями. На виставці презентується мистецький альбом Олега Ясенєва, що вийшов за сприяння фундатора галереї «АВС-арт» Михайла Поживанова.

Митці

Яців Роман Яців Роман
Народився 26 серпня 1956 р. у м. Ходорів на Львівщині. Художник, історик і теоретик мистецтва, організатор науково-творчих проектів, педагог. Закінчив відділ проектування інтер’єру і меблів Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва (тепер – ЛНАМ; 1978).