AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Олександр Сердюк. Малярство

Олександр Сердюк. Малярство

19 лютого - 8 березня 2019

Малярство Олександра Сердюка – щось довершене і завершене, медитативне, що в певній модифікації віднайшло свій власний голос; рівновага між пустотністю та фігуративністю; вправність лінії, яка будує форму і надає номінативної ознаки наративній конструкції живопису; живе пластичне моделювання і споглядальність навколо сюжетно-жанрової предметності робіт; тональна узагальненість і виважений графізм, силуетність; небайдужість до фактури та гра фактурністю як такою; семантична й методична ясність і знакова лаконічність, мінімалізація форми картини.

Олег Коваль,
мистецтвознавець
 
 
Першооснова будь-якої дії – думка. Людина не може не обдумувати свої дії, вчинки й те, з чим стикається в щоденному житті. Все, що я бачу, народжує в моїй свідомості розмаїті емоції й почуття, які спонукають до мислення, переживання й побудови альтернативного світу в особистій уяві, трансформуючи таким чином прості речі в окреме бачення.
Виставка «Лабіринтами думок» проявляє не захоплення окремими красотами бездоганного світу, а пропонує глядачеві поблукати територією розумів про плин часу, любов і радість, людину та її життя. 
 
Олександр Сердюк,
мистець
 

 

Афіша

ЖИВОПИС МИХАЙЛА ПОЖИВАНОВА15 вересня 2020

Галерея «АВС-арт» представляє персональну виставку живопису Михайла Поживанова, що розкриває особистість політика й громадського діяча, науковця й мецената з іншого боку – як людину креативну, котра не лише підтримує українське мистецтво, а й прагне особисто долучитися до внутрішніх нюансів художніх практик, освоїти сучасні живописні стилі й техніки, вивчити особливості роботи з кольором і формою.

Митці

Бараннік Сергій Бараннік Сергій
Народився 1952 року. Працювати як мистець почав 1975 р. в художньо-виробничому комбінаті. Один із засновників творчої групи альтернативного мистецтва «Маріуполь-87». Член Національної спілки художників України (1992). Голова правління Маріупольської організації НСХУ. Заслужений художник України (2009). Твори знаходяться в музеях України, Росії, Польщі, Палестини, у приватних колекціях Польщі, Італії, Франції, Німеччини, Канади та США.