AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Олександр Сердюк. Малярство

Олександр Сердюк. Малярство

19 лютого - 8 березня 2019

Малярство Олександра Сердюка – щось довершене і завершене, медитативне, що в певній модифікації віднайшло свій власний голос; рівновага між пустотністю та фігуративністю; вправність лінії, яка будує форму і надає номінативної ознаки наративній конструкції живопису; живе пластичне моделювання і споглядальність навколо сюжетно-жанрової предметності робіт; тональна узагальненість і виважений графізм, силуетність; небайдужість до фактури та гра фактурністю як такою; семантична й методична ясність і знакова лаконічність, мінімалізація форми картини.

Олег Коваль,
мистецтвознавець
 
 
Першооснова будь-якої дії – думка. Людина не може не обдумувати свої дії, вчинки й те, з чим стикається в щоденному житті. Все, що я бачу, народжує в моїй свідомості розмаїті емоції й почуття, які спонукають до мислення, переживання й побудови альтернативного світу в особистій уяві, трансформуючи таким чином прості речі в окреме бачення.
Виставка «Лабіринтами думок» проявляє не захоплення окремими красотами бездоганного світу, а пропонує глядачеві поблукати територією розумів про плин часу, любов і радість, людину та її життя. 
 
Олександр Сердюк,
мистець
 

 

Афіша

«ПАННА»25 лютого 2020

Галерея «АВС-арт» представляє тематичну добірку живописних і графічних творів українських художників, для яких об’єднавчим є жіночий образ. В експозиції – Кость Борисюк, Борис Буряк, Андрій Гуренко, Михайло Демцю, Віктор Зарецький, Юрко Кох, Віталій Кошляк, Олексій Литвиненко, Микола Мазур, Любомир Медвідь, Роман Опалинський, Олександр Сердюк, Михайло Туровський, Анатолій Фурлет, Микола Шимчук, Олег Ясенєв та інші майстри.

Митці

Ясенєв Олег Oleg Jasenev
Народився 1963 року в с.Дніпровка Запорізької області. Навчався у Дніпропетровському художньому училищі (1980-1983), Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури, факультет станкового живопису (1984-1992). Закінчив аспірантуру НАОМА.