AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Олександр Сердюк. Малярство

Олександр Сердюк. Малярство

19 лютого - 8 березня 2019

Малярство Олександра Сердюка – щось довершене і завершене, медитативне, що в певній модифікації віднайшло свій власний голос; рівновага між пустотністю та фігуративністю; вправність лінії, яка будує форму і надає номінативної ознаки наративній конструкції живопису; живе пластичне моделювання і споглядальність навколо сюжетно-жанрової предметності робіт; тональна узагальненість і виважений графізм, силуетність; небайдужість до фактури та гра фактурністю як такою; семантична й методична ясність і знакова лаконічність, мінімалізація форми картини.

Олег Коваль,
мистецтвознавець
 
 
Першооснова будь-якої дії – думка. Людина не може не обдумувати свої дії, вчинки й те, з чим стикається в щоденному житті. Все, що я бачу, народжує в моїй свідомості розмаїті емоції й почуття, які спонукають до мислення, переживання й побудови альтернативного світу в особистій уяві, трансформуючи таким чином прості речі в окреме бачення.
Виставка «Лабіринтами думок» проявляє не захоплення окремими красотами бездоганного світу, а пропонує глядачеві поблукати територією розумів про плин часу, любов і радість, людину та її життя. 
 
Олександр Сердюк,
мистець
 

 

Афіша

«ВНУТРІШНІЙ ФЕНІКС»11 червня 2019

Афіф Ага – відомий сирійський мистець – вперше представляє свої роботи в Україні. Його персональна виставка «Внутрішній фенікс», що об’єднує близько півсотні кращих скульптурних і живописних творів, ексклюзивно презентується в галереї «АВС-арт».

Митці

Грох Микола Грох Микола
Народився 16 травня 1936 року в Ленінграді. Дитинство провів у селі під Києвом. 1957-го закінчив Київське училище прикладного мистецтва, відділення художнього текстилю. 1960-1967 рр. – навчався в Київському державному художньому інституті. Працював у Художньому фонді України (1960-1964), у видавництві «Мистецтво» (1964-1967).