AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Виставки

Головна / Виставки / Виставки / Олександр Сердюк. Малярство

Олександр Сердюк. Малярство

19 лютого - 8 березня 2019

Малярство Олександра Сердюка – щось довершене і завершене, медитативне, що в певній модифікації віднайшло свій власний голос; рівновага між пустотністю та фігуративністю; вправність лінії, яка будує форму і надає номінативної ознаки наративній конструкції живопису; живе пластичне моделювання і споглядальність навколо сюжетно-жанрової предметності робіт; тональна узагальненість і виважений графізм, силуетність; небайдужість до фактури та гра фактурністю як такою; семантична й методична ясність і знакова лаконічність, мінімалізація форми картини.

Олег Коваль,
мистецтвознавець
 
 
Першооснова будь-якої дії – думка. Людина не може не обдумувати свої дії, вчинки й те, з чим стикається в щоденному житті. Все, що я бачу, народжує в моїй свідомості розмаїті емоції й почуття, які спонукають до мислення, переживання й побудови альтернативного світу в особистій уяві, трансформуючи таким чином прості речі в окреме бачення.
Виставка «Лабіринтами думок» проявляє не захоплення окремими красотами бездоганного світу, а пропонує глядачеві поблукати територією розумів про плин часу, любов і радість, людину та її життя. 
 
Олександр Сердюк,
мистець
 

 

Афіша

«ДО ГОРИЗОНТІВ» 02 квітня 2019

Анатолій Дністровий – автор численних книжок прози, поезії й есеїстки – знаний передусім як письменник-інтелектуал, філософська й подекуди іронічна думка котрого уже не один рік поспіль увиразнює українську літературу. Почавши працювати в напрямку образотворчості порівняно недавно, від 2013-го, він у своєму живописному й графічному доробку опрацьовує теми, актуальні для нього і в письменництві.

Митці

Бевза Петро Бевза Петро
Народився 1 січня 1963 року. Живе і працює у Вишневому та в Києві. 1985 року закінчив Київський державний художній інститут. Із 1990 року – член Національної спілки художників України.