AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Митці

Головна / Про галерею / Митці / Манишин Євген Петрович

Манишин Євген Петрович

(Нар. 31.03.1946, Львів) – український живописець. Закінчив Львівське училище декоративно-ужиткового мистецтва ім. І.Труша (1961-1966); Львівський державний інститут ужиткового та декоративного мистецтва (1966-1972) Викладачі з фаху – Е.Мисько, Т.Драган, В.Трофимлюк.  Член СХУ (1989, Львівська організація). З 1969 працював на львівському художньо-виробничому комбінаті. Працює в галузі станкового живопису (пейзажу, тематичної картини). Персональні виставки: 1996 – Львів; 2000 – Львів; 2001 – Канів.


Роботи автора


Манишин
Євген
Карпатський мотив
Карпатський мотив

Афіша

«КОЛИ ГОВОРИТЬ КОЛІР»03 лютого 2026

«Коли говорить колір» – таку назву дала Тетяна Мітакі своїй новій виставці в галереї «АВС-арт», тим самим визначивши центр власної мистецької концентрації у творчому процесі написання картини й нашої глядацької уваги. І справді: колір у картині завжди відіграє одну з чільних ролей. Яскравий він чи ні, холодних тонів чи теплих, із відтінками чи без – головне, як усе це поєднується і творить образ.

Митці

Флінта Зеновій Петрович Флінта Зеновій Петрович
Зеновій Флінта народився 1 вересня 1935 р. на Тернопільщині, (помер 2 квітня 1988,м.Львів). 1959 р. закінчив відділ декоративного розпису Львівського училища прикладного мистецтва ім. І.Труша. У 1959-1965 рр. навчався на відділі художньої кераміки у Львівському державному інституті прикладного і декоративного мистецтва.