AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Новини

Головна / Арт-вісті / Новини / Михайло Демцю в Інституті міжнародних відносин

Михайло Демцю в Інституті міжнародних відносин

04 вересня 2014

Нестримний маестро Михайло Демцю завжди у творчому русі – виставка «Вулкани і меди» в «АВС-арт» закінчується, й відразу починається нова, урочисте відкриття якої відбулося 4 вересня в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка. В експозиції інституту представлені роботи з колекції автора, збірки «АВС-арт» та колекції Михайла Поживанова, котрий щиро привітав художника на вернісажі.

Михайло Поживанов: 
«Далеко не кожен виш чи й загалом навчальний заклад можуть дозволити собі розкіш мати галерею, влаштовувати виставки чи формувати художню колекцію – не заради іміджу, а задля розвитку вишуканих смаків глядачів і підтримки українського мистецтва Високого стилю.
Михайло Демцю – однин із перших художників, хто своєю творчістю поставив високу планку не тільки галерейному проекту Інституту міжнародних відносин, а й узагалі мистецькому процесу в Україні початку 1990-х. Він вільний не тільки у творчості, а й у житті. У Михайла Демцю, зокрема, своя життєва сила. Сів за кермо. Помчав у Францію. Здивував французів не сюрреалізмом, а гуцулами, етнічними барвами, українською колористикою й майстерністю закарпатської школи живопису. Розписав порцеляну для концерну «Розенталь». Отак мандрує світом, виставляється. Ця розкутість і приваблює, й наснажує тих, хто знаходиться в його енергетичному колі… Бажаю всім побачити, відчути в картинах Маестро ту свободу духа, яка додає життєвої сили!»

Афіша

«ЖИТТЄВІ ПЕРЕХРЕСТЯ»02 серпня 2022

Нова персональна виставка Михайла Поживанова представляє його живописні полотна, що творилися, незважаючи на складний воєнний час. Михайло Поживанов – відомий політик, громадський діяч, науковець, меценат і художник – зазначає: як би нам зараз не було складно, українці мусять думати про майбутнє й відбудовуватися, реанімувати нашу землю й наші душі, давати раду емоціям і почуттям.

Митці

Буряк Борис Іванович Борис Буряк
(Нар. 25.10.1953, с. Подвірне Чернівецької обл.) – український живописець. Народний художник України (2016).Закінчив (1974) Коледж мистецтв ім. І.Труша; Львівську академію мистецтв (1979). Член СХУ (1987, Львівська організація).