AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Новини

Головна / Арт-вісті / Новини / Газета "День" про виставку Миколи Гроха

Газета "День" про виставку Миколи Гроха

19 листопада 2014

 Мистецтвознавець Олена Шапіро ділиться з читачами «Дня» своїми враженнями від творчості Миколи Гроха, представленої в залах галереї «АВС-арт»:

«Головна тема виставки – урочистий гімн королівству кольорів. Тут ми побачимо майстерно написані акварелі з розкішними і таємничими ірисами у поєднанні з насиченими літнім сонцем фруктами. Натюрморти випромінюють світло і радість, акварельні мазки нанесено легко і прозоро, соковито і реалістично точно змальовані квіти, частково схожі на розсипи коштовного каміння. Живописати квіти так делікатно, ніжно і романтично спроможний лише той майстер, хто істинно молодий душею. Микола Грох, за його ж власним визнанням, завжди розмовляє з кольорами під час сеансу малярства. Він ставиться до творчості філософськи: неквапом стежить за процесом розкриття тугого бутона, його трансформацією на чарівну квітку, а потім і за повільним в’яненням. Автор усвідомлює свою модель-квітку як крихітний, але надзвичайно ємнісний мікросвіт: відразу ж виникають асоціації і паралелі зі світом людей... Прагнучи розкрити таємницю краси, митець продумує свою картину як театральну постановку, яка розгортається перед глядачами, де рух, світло і колір, додаткові аксесуари служать одній меті — розкрити красу крихкої квітки».
 
Повну версію статті можна прочитати за посиланням:
 

Афіша

«ЖИТТЄВІ ПЕРЕХРЕСТЯ»02 серпня 2022

Нова персональна виставка Михайла Поживанова представляє його живописні полотна, що творилися, незважаючи на складний воєнний час. Михайло Поживанов – відомий політик, громадський діяч, науковець, меценат і художник – зазначає: як би нам зараз не було складно, українці мусять думати про майбутнє й відбудовуватися, реанімувати нашу землю й наші душі, давати раду емоціям і почуттям.

Митці

Флінта Зеновій Петрович Флінта Зеновій Петрович
Зеновій Флінта народився 1 вересня 1935 р. на Тернопільщині, (помер 2 квітня 1988,м.Львів). 1959 р. закінчив відділ декоративного розпису Львівського училища прикладного мистецтва ім. І.Труша. У 1959-1965 рр. навчався на відділі художньої кераміки у Львівському державному інституті прикладного і декоративного мистецтва.