AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / Олег Філь. Малярство

Олег Філь. Малярство

16 серпня 2011

Живопис Олега Філя – це чиста неприборкана стихія води, глибокої й непередбачуваної. Вона – як первинна складова світобудови, як життєдайна сила, як символ жіночого начала. У роботах мистця вода прориває дамби й водночас тихо колише на своєму плесі чи ледь відчутно коливається в повітрі першими кроками туману.

 

 «Картини Олега Філя пронизані одухотвореністю поета і, водночас, іронічним відстороненням філософа-стоїка. І в кожній із них – життєрадісність пензля.
Вітальність живопису мистця підштовхує глядача до «іншого», несуєтного споглядання. А сам художник дивиться на нас гостро й чіпко, і його погляд ніби осяяний світлом його чистої душі.

«Потрібно просто йти дорогою життя», – стверджує Олег Філь. І він іде своєю дорогою, чесною й нелегкою. Іде, не оглядаючись».

Петро Бевза,
  мистець

Про автора

Народився 1962 року. 1988-го закінчив Київський державний художній інститут (Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури).
У 1991-1995 рр. працював художником кіно на Національній кіностудії ім. Довженка.                    Член Всеукраїнського об’єднання художників «БЖ-арт».
2000 року співпрацював із галереєю «Falsh Gallery» (Лейпциг, Німеччина).
Живе і працює в Києві.
 

Афіша

«ВІД ВСЕПОГЛИНАЮЧОГО ЧОРНОГО ДО ВІДКРИТОГО БІЛОГО»21 вересня 2021

Персональна виставка мистця з Житомирщини Віталія Правдицького в галереї «АВС-арт» представляє графічний доробок автора, для якого назва проєкту «Від всепоглинаючого чорного до відкритого білого» є водночас визначальною рисою моделі його художнього мислення.

Митці

Малих Олексій Малих Олексій
Народився 1956 р. в Берліні (Німеччина). 1981 р. закінчив Московський державний педагогічний інститут, художньо-графічний факультет. Розпочав виставкову діяльність з 1979 р. (Москва). З 1987 р. – учасник регіональних та зарубіжних виставок. Із1995 р. – член Національної спілки художників України. З 1996 р. – співкуратор проєкту «Весняний вітер». Живе та працює в Києві.