AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ПОЛТАВСЬКА ВЕРВИЦЯ ПАРСУН»

«ПОЛТАВСЬКА ВЕРВИЦЯ ПАРСУН»

22 листопада 2011
Бузковi вечори

Сергій Гнойовий – художник потужного мистецького хисту й зануреної у многовимірності українського змісту життя палітри.
Його малярське письмо всуціль образно творче, переживальне, пастозне, смислове, воно й традиційно-розписове, й новаторськи-узагальнене, реалістично-метафоричне й символізоване до етнічних та філософських понять. Його картини по смисловому людиновідчому втіленню і розмашисто-формальному та ще й «ударному» по згущеннях кольорів наповненні залишаються невідворотніми здоровими пам’ятками у сприйняттях, плюс уявленнях кожного, хто вразився їхніми художницькими сентенціями. Такі зліпки пам’ятні іноді бувають від раптової грози на небі чи від спалаху пожежі, котра дзвонами кличе співчутливих.
А як це виобразати у конфігураціях, ситуаційних композиціях, волаючих лініях і болісних, а часом зажурливих, скороминущості сього світу, а на хвилю відкриттєво-радісних, ба й святкових барвограях?
Ну, тут замало академічного рисувальницького вишколу (по-Гонтарівну), замало психоаналітики, соціумоаналізу, етноідеалів, - потрібна, видно, була всежиттєва сугестивна робота художнього інтелекту творця, потрібною, видиться, є самовідданість ідентифікованого мислення українця.
Що це у художницькій манері полтавця Сергія Гнойового? – федоро-кричевський розмах подачі образів? Ритмопластика михайлобойчуківської школи? Чи у чомусь рєпінський картинний згусток події? Безперечно, без шкіл у мистецтві не буває. Та буває, як на те, й виходи із коридорів наук, крізь прочинювані двері, – у світ власного одухотворення. Щось подібне відбувається з малярською робітнею живопису пануючого над усе новими парсунами Сергія з Полтави.

Про автора

Народився  5 жовтня 1954 р. в с. Рибці м. Полтава.
1966-1970 рр. навчався в дитячій художній школі м. Полтава.
1975-1979 рр. навчався в Ленінградському художньому училищі ім. В. А. Сєрова.
Творчу діяльність розпочав у 1979 році в м. Ленінграді.
У 1984 р. – повернувся в Україну. Постійний учасник усіх обласних і республіканських виставок у м. Києві, бере активну участь у молодіжних вернісажах.


Запрошуємо вас на відкриття виставки 29 листопада о 18:00 в галереї «АВС-арт» за адресою: м. Київ, вул. Воздвиженська, 10-Б.
Контактний телефон: (044) 425-90-90.
E-mail: avs_art@i.ua. Наш сайт: www.avsart.com.ua
Виставка працює по 17 грудня з 11:00 до 19:00, окрім неділі та понеділка. Вхід – вільний.

Афіша

«ВІД ВСЕПОГЛИНАЮЧОГО ЧОРНОГО ДО ВІДКРИТОГО БІЛОГО»21 вересня 2021

Персональна виставка мистця з Житомирщини Віталія Правдицького в галереї «АВС-арт» представляє графічний доробок автора, для якого назва проєкту «Від всепоглинаючого чорного до відкритого білого» є водночас визначальною рисою моделі його художнього мислення.

Митці

Романщак Віктор Андрійович Романщак Віктор Андрійович
Народився 1946 року в м. Констанца (Румунія). Закінчив Республіканську художню школу ім. Т. Шевченка (1957-1964), Київський державний художній інститут (1964-1970). Викладачі – Т. Яблонська (майстерня монументального живопису). Член НСХУ (1977). Працює в галузях монументального та станкового живопису, вжиткового мистецтва (гобелен).