«ГЕОМЕТРІЯ РОМАНТИКИ»
15 листопада 2016
Художник Андрій Гуренко – відважний мандрівник у небезпечному світі уяви та фантазії. Образи й сюжети його творчості – завжди позачасові й не-тутешні, химерні й невловимі за своєю контекстуальною приналежністю, рівно ж як і неоднозначні за емоційним прочитанням.
«Координати міфу», «По той бік сну», «Морфологія сутінків», – ті теми, до яких уже звертався мистець, – продовжуються «Геометрією романтики». Тут поняття форми, структури, просторових відношень знаходяться у тісному взаємозв’язку з цариною емоційно-чуттєвого. Романтика, виведена за межі міжособистісних стосунків, стає мірилом глибини пейзажу. Орнамент, позбавлений пласкої вжиткової функції, задає ритм серцебиття, оживлюючи лірику зображеного.
Про автора
Народився 1970 року в Києві. Закінчив Київський технологічний інститут легкої промисловості (1988-1993), диплом художника-модельєра.
Працює в царині живопису, графіки та ленд-арту.
Член Всеукраїнської творчої спілки художників «БЖ-Арт».
Роботи знаходяться у приватних колекціях України, Росії, Німеччини, Швеції, США, Австралії, Хорватії. Живе в Києві.
Відкриття виставки – 15 листопада о 18 годині.
Наша адреса: м. Київ, Андріївський узвіз, 2-Б.
Виставка працює 15 листопада – 3 грудня 2016 з 11:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка.
Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 425 90 90. E-mail: avs_art@i.ua. Сайт: www.avsart.com.ua.
Сторінка у Фейсбуці: www.facebook.com/avsart.gallery
|
| | |
«КОЛО РАЮ»12 грудня 2024
Виставка Петра Сипняка «Коло Раю» представляє живопис відомого львівського майстра 2009-2024 років. У його доробку виразно проступає тема рідної землі й роду, глибока символіка різдвяних обрядодій, філософія чумацької долі. Усе це – як єдине мозаїчне коло, що нерозривно й неспинно обертається довкруж свого райського осердя, духовної серцевини. |
Фурлет Анатолій
Анатолій Фурлет народився 13 лютого 1958 року в с.Чепоноси Хотинського району Чернівецької області. 1978-1983 рр. – навчався в Одеському педагогічному інституті на художньо-графічному факультеті (викладачі – В.Гегамян, З.Борисюк). Після закінчення інституту працював у художній школі учителем живопису і композиції (м.Городок Хмельницької області). Член НСХУ (Київська організація).
|
|