AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ДІАЛОГИ»

«ДІАЛОГИ»

06 лютого 2024

Грецька культура була й є джерелом натхнення для багатьох творчих особистостей, зокрема для художників і письменників. Коли ж мистецький шлях передається у спадок від батька до доньки, а творчість класика новогрецької літератури перекладено видатною українською науковицею й знаним поетом, можемо засвідчити вишуканий культурний позачасовий діалог зі спільною темою.

Цей діалог увиразнюється в просторі галереї «АВС-арт», що представляє живопис і скульптуру Миколи Канєвського. Він синтезує реалістичну манеру письма з експресивними пошуками, зверненням до так званого романтичного модернізму. Графіка Катерини Прудкої – це ілюстрації до творів грецького письменника Нікоса Казандзакіса, що демонструють сучасне мистецьке бачення текстового змісту, рефлексію на відомий міф про Тесея й переосмислення життя великого полководця.
У рамках родинної виставки репрезентується унікальне видання: Нікос Казандзакіс. У Кноському палаці. Александр Македонський: Романи. – К.: Веселка, 2023. – 368 с.: іл. Особлива підтримка у виданні Михайла Поживанова, талановитий переклад Василя Степаненка й Тетяни Чернишової, графіка Катерини Прудкої в поєднанні з мистецьким доробком Миколи Канєвського дають можливість кожному віднайти власний діалог, інспірований Грецією. 
 
Про авторів
Микола Канєвський народився 1950 р. в смт Піщанка Вінницької обл. 1972 р. закінчив художньо-графічний факультет Одеського педагогічного інституту імені К.Ушинського. Учасник всеукраїнських та міжнародних виставок і пленерів із 1984 р. Член Національної спілки художників України із 2010 р. Картини знаходяться в музеях та приватних колекціях України, Великої Британії, Італії, Словаччини. Живе і працює в Києві.
Катерина Прудка народилася 1989 р. в Києві. 2004-2006 рр. – член Малої академії наук України (секція «Мистецтвознавство»). 2010 р. закінчила юридичний факультет Державного податкового університету. Виставкову діяльність веде з 2003 р. Ілюструвала книжки: Казандзакіс Нікос «У Кноському палаці. Александр Македонський», Оксана Герман «Космічні пригоди Федька Незгоди», Олексій Кононенко «Чверть «Декамерона»: парафраз новел Джованні Боккаччо».
 
Відкриття виставки – 6 лютого 2024 о 18 годині.
 
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 6 – 14 лютого 2024 з 12:00 до 18:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33    
E-mail: gallery.avsart@gmail.com
Сайт: www.avsart.com.ua    
Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

Афіша

«ЗЕМЛЯ – NOT FOR SALE»20 лютого 2024

В експозиційному просторі галереї «АВС-арт» твори Костянтина Чернявського «Чернігів в огні», «Маріуполь – наш форпост», «Кров мого Азова», «Кривий Ріг – нескорений. Сталеве серце України», «Евакопоїзд. Останній…» та інші утворюють потужну візію цілісності й непорушності нашої землі. Вона – не продається. Вона – безцінна. Вона – українська.

Митці

Ярова Наталія Степанівна Ярова Наталія Степанівна
Наталія Ярова народилася 1947 р. в м. Ялта. Закінчила факультет прикладного мистецтва Московської текстильної академії (1968-1973). Викладачі – Е.Зернова, Г.Манізер, О.Дубінчик. Член НСХУ (1982). Працює в галузі живопису та графіки. Роботи знаходяться у приватних колекціях України, Франції, Польщі, Сербії, Хорватії. Живе і працює в Києві.