AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ВІД ВСЕПОГЛИНАЮЧОГО ЧОРНОГО ДО ВІДКРИТОГО БІЛОГО»

«ВІД ВСЕПОГЛИНАЮЧОГО ЧОРНОГО ДО ВІДКРИТОГО БІЛОГО»

21 вересня 2021

Персональна виставка мистця з Житомирщини Віталія Правдицького в галереї «АВС-арт» представляє графічний доробок автора, для якого назва проєкту «Від всепоглинаючого чорного до відкритого білого» є водночас визначальною рисою моделі його художнього мислення.

Між чорним і білим виображується вся людська екзистенція, впорядковується простір і триває час. Лінія й пляма увиразнюють драматичність зв’язків між знаками й сенсами. Площина графічного аркуша стає площиною розмислів і віднайдень глибоких образів, які спонукають глядача до самозаглибленого споглядання й подолання меж узвичаєного «сюжетного» сприйняття мистецьких творів.
 
«Від пробудження ідеї до втілення, через полюсність чорного (всепоглинаючого) та білого (відкритого) кольорів, осмислюючи природу абстрактних складових ліній і плям, формується асоціативний пласт закодованої інформації, що веде до складної системи часу й надчасу генної пам’яті… Безкінечність абсолютної творчості полягає у відсутності емоційної, почуттєвої чи часово-просторової приналежності. Тоді відбувається маніпуляція питаннями взаємозв’язку мікрокосмосу з макрокосмосом, розкриваючи основну силу думки та провокуючи нас на одночасний тристоронній рух у минувшину, сьогодення і будущину», – Віталій Правдицький
 
Про автора
Віталій Правдицький народився 10 вересня 1987 р. в смт Червоноармійськ (нині Пулини) Житомирської області. 
1998-2002 – навчався в Червоноармійській студії образотворчого мистецтва. 
2002-2006 – навчався в Житомирському училищі культури і мистецтв ім. І.Огієнка на відділі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. 
2006-2011 – навчався в Українській академії друкарства ім. І.Федорова на відділі графіки. 
2007-2016 –  працював викладачем образотворчого мистецтва в Пулинській школі мистецтв. 
2012-2013 – працював директором Пулинського народного художнього музею «Пулинські барви».
Із 2006 р. – учасник численних обласних, всеукраїнських художніх виставок, проєктів і фестивалів сучасного мистецтва. У творчій біографії автора – дев’ять персональних виставок.
 
Відкриття виставки – 21 вересня 2021 о 18 годині.
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 21 вересня – 22 жовтня 2021 з 12:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33 E-mail: gallery.avsart@gmail.com 
Сайт: www.avsart.com.ua Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

Афіша

«ТАКИЙ ШАЛЕНИЙ СВІТ»18 січня 2022

Шалений, нестримний, неприборканий, відчайдушний, експресивний – саме так можна означити мистецький світ Олександра Павлова, представлений на його персональній виставці в галереї «АВС-арт». Олександр Павлов належить до художників універсального складу, котрий переконливим чином втілює будь-які свої ідеї та задуми. Він відомий в Україні й далеко за її межами – десятки виставок, персональних і групових, вітчизняних і міжнародних, зібрали відгуки знаних мистецтвознавців та критиків.

Митці

Харакоз Володимир Вікторович Харакоз Володимир Вікторович
Володимир Харакоз народився 1949 року. Закінчив Естонський державний художній інститут. Член Національної спілки художників України (1992). Працює як живописець і графік.