AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ВІД ВСЕПОГЛИНАЮЧОГО ЧОРНОГО ДО ВІДКРИТОГО БІЛОГО»

«ВІД ВСЕПОГЛИНАЮЧОГО ЧОРНОГО ДО ВІДКРИТОГО БІЛОГО»

21 вересня 2021

Персональна виставка мистця з Житомирщини Віталія Правдицького в галереї «АВС-арт» представляє графічний доробок автора, для якого назва проєкту «Від всепоглинаючого чорного до відкритого білого» є водночас визначальною рисою моделі його художнього мислення.

Між чорним і білим виображується вся людська екзистенція, впорядковується простір і триває час. Лінія й пляма увиразнюють драматичність зв’язків між знаками й сенсами. Площина графічного аркуша стає площиною розмислів і віднайдень глибоких образів, які спонукають глядача до самозаглибленого споглядання й подолання меж узвичаєного «сюжетного» сприйняття мистецьких творів.
 
«Від пробудження ідеї до втілення, через полюсність чорного (всепоглинаючого) та білого (відкритого) кольорів, осмислюючи природу абстрактних складових ліній і плям, формується асоціативний пласт закодованої інформації, що веде до складної системи часу й надчасу генної пам’яті… Безкінечність абсолютної творчості полягає у відсутності емоційної, почуттєвої чи часово-просторової приналежності. Тоді відбувається маніпуляція питаннями взаємозв’язку мікрокосмосу з макрокосмосом, розкриваючи основну силу думки та провокуючи нас на одночасний тристоронній рух у минувшину, сьогодення і будущину», – Віталій Правдицький
 
Про автора
Віталій Правдицький народився 10 вересня 1987 р. в смт Червоноармійськ (нині Пулини) Житомирської області. 
1998-2002 – навчався в Червоноармійській студії образотворчого мистецтва. 
2002-2006 – навчався в Житомирському училищі культури і мистецтв ім. І.Огієнка на відділі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. 
2006-2011 – навчався в Українській академії друкарства ім. І.Федорова на відділі графіки. 
2007-2016 –  працював викладачем образотворчого мистецтва в Пулинській школі мистецтв. 
2012-2013 – працював директором Пулинського народного художнього музею «Пулинські барви».
Із 2006 р. – учасник численних обласних, всеукраїнських художніх виставок, проєктів і фестивалів сучасного мистецтва. У творчій біографії автора – дев’ять персональних виставок.
 
Відкриття виставки – 21 вересня 2021 о 18 годині.
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 21 вересня – 22 жовтня 2021 з 12:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33 E-mail: gallery.avsart@gmail.com 
Сайт: www.avsart.com.ua Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

Афіша

«ЗВИТЯЖНІ»05 липня 2022

Ідея цієї виставки народилася під час наших мистецьких розмислів і чину в умовах воєнного стану. Що робить нас, українців, стійкими, сильними, незламними, нескореними, незборимими перед лютою й нелюдською навалою ворога? І з цього смислового поля виокремилося й повело за собою, наче дороговказ, означення – звитяжні.

Митці

Борецький Адальберт Адальбертович Борецький Адальберт Адальбертович
(14.11.1910, с. Убла, Словаччина - ………1990, Кошице, Словаччина) – український, словацький живописець. Навчався (1927-1931) в Публічній школі малювання в Ужгороді (у А.Ерделі). Був членом Товариства карпатсько-руських митців (1935-1939).