AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ПРОСТО НЕБА»

«ПРОСТО НЕБА»

08 лютого 2022

У якому б просторі Марина Рибачук не представляла свої роботи, – скрізь вони оживлюють його, додають сонячності й повітряності, немов переносячи глядача просто неба – у відкритий обшир без меж, наповнений природними барвами й порухами, що по-особливому вловлюється гострим оком і тонким душевним чуттям.

Нам так імпонують натюрморти й пейзажі мисткині, особливо з неповторними жовтими, фіолетовими й зеленими тонами. Завдяки авторському відчуттю кольору й світлоповітряного середовища Марині Рибачук майстерно вдається передати як настроєвість звичного, ніби знайомого, давно баченого краєвиду, так і «екзотичність» місць, де вона побувала на пленерах за кордоном, – будь то рідні Чернівці чи Франція з Чорногорією.
Не можна не замилуватися її букетами: пишнотні півонії, стрункий дельфіній, гладіолуси й навіть фізаліс розкішно закомпоновані на полотнах. А помаранчевий вибух дині, врівноважений сливовим акцентом, – не кожен справиться з такою смаковитою парою!
Споглядаючи композиції з квітів і плодів, мальовничі вулички міст і замістя, ми наче відчуваємо тут присутність самої художниці, котра щиро прагне поділитися мистецьким враженням. І, захоплені її пленерним живописом, насолоджуємося красою – ліричною й вишуканою, як квітучі весняні дерева, як сонячні промені на старовинній архітектурі, як стиглі гранатові зернята, що намистинами котяться до рук.
«Виставка «Просто неба» – ретроспективна. Вона охоплює мій пленерний живопис за останні 10 років. Це мистецькі подорожі Україною та за кордоном, що обов’язково були з полотнами, етюдником і фарбами. Завжди хочеться залишити на полотні ЖИТТЯ… Спочатку захопитись якоюсь ситуацією, а потім спробувати перенести це своє враження, переплавлене через досвід і образотворчі знання. Завдання не з простих – і результат непередбачуваний. Але яку маєш утіху, коли все вдається…» – зазначає Марина Рибачук.

Про авторку
Марина Рибачук народилася 1964 р. на Донеччині. Із 1980 року живе в Чернівцях.
Живопису та малюнку навчалася в студії чернівецького мистця І.Холоменюка. Професійну мистецьку освіту здобула на художньо-графічному факультеті Івано-Франківського педагогічного інституту (нині – Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника), де навчалася під керівництвом М.Фіголя, закінчивши 1988 р. виш із відзнакою. Протягом 1988-1992 рр. викладала малюнок та композицію в Чернівецькому професійно-технічному училищі №5. 
Член Національної спілки художників України з 2010 р.
Лауреатка міжнародної літературно-мистецької премії ім. О.Кобилянської в номінації «Образотворче мистецтво» (2013). Почесна відзнака Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» (2019). Лауреатка обласної премії їм. О.Киселиці за створення високохудожніх творів у галузі образотворчого мистецтва (2020).
Учасниця численних обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок. Багато подорожує, бере участь у пленерах в Україні та за кордоном.
 
Відкриття виставки – 8 лютого 2022 о 18 годині.
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 8 – 25 лютого 2022 з 12:00 до 18:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33 E-mail: gallery.avsart@gmail.com
Сайт: www.avsart.com.ua    
Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

Афіша

«ЖИТТЄВІ ПЕРЕХРЕСТЯ»02 серпня 2022

Нова персональна виставка Михайла Поживанова представляє його живописні полотна, що творилися, незважаючи на складний воєнний час. Михайло Поживанов – відомий політик, громадський діяч, науковець, меценат і художник – зазначає: як би нам зараз не було складно, українці мусять думати про майбутнє й відбудовуватися, реанімувати нашу землю й наші душі, давати раду емоціям і почуттям.

Митці

Ярова Наталія Степанівна Ярова Наталія Степанівна
Наталія Ярова народилася 1947 р. в м. Ялта. Закінчила факультет прикладного мистецтва Московської текстильної академії (1968-1973). Викладачі – Е.Зернова, Г.Манізер, О.Дубінчик. Член НСХУ (1982). Працює в галузі живопису та графіки. Роботи знаходяться у приватних колекціях України, Франції, Польщі, Сербії, Хорватії. Живе і працює в Києві.