AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / Микола Журавель, Дарина Журавель-Тищенко, Володимир Журавель

Микола Журавель, Дарина Журавель-Тищенко, Володимир Журавель

17 серпня 2010

Cпільна виставка відомого українського художника Миколи Журавля, його дружини Дарини Тищенко-Журавель та його сина Володимира Журавля, обдарованого молодого скульптора, – це проект, що презентує три різні виміри мистецької візії.

Миколу Журавля представляти не треба. Один із найоригінальніших сучасних художників став відомий у київському мистецькому середовищі ще в 90-х. Малярство, левкас, дії в довкіллі «Консервація туману», багаторічний проект «Пасіка» стали підтвердженням його постійних пошуків мови мистецького висловлювання, котра в результаті стала зрозумілою не лише в Україні, а й у світі.

Дарина Тищенко-Журавель, перша персональна виставка якої відбулася два роки тому, цього разу представить роботи, в яких її мистецьке мислення еволюціонувало від концентрації на сутності об’єктів зовнішнього світу до концентрації на сутності відчуттів і станів світу внутрішнього. Так, ускладнюючи живописну мову й просторову побудову своїх робіт, Дарина візуалізує власне розуміння поняття материнства та родинної благодаті.

 

Володимир Журавель, незважаючи на те, що зовсім нещодавно закінчив НАОМА, уже встиг заявити про себе як обдарований скульптор, учасник багатьох знакових арт-подій, котрий дивує поціновувачів мистецтва своїми неповторними роботами. Молодого

мистця цікавлять творчі експерименти, результатами яких часто стають фантастичні образи людодерев чи людокомах.

 

 Ця виставка – можливість не лише поєднати різні моделі художнього мислення, а й створити разом полісемантичне мистецьке повідомлення, взяти участь у полілозі про традиційне й новаторське, родинну творчість і любов як універсальну категорію.

Афіша

«ПРОСТІР ПЕРЕБУВАННЯ»22 квітня 2024

Персональна виставка одеського художника Дмитра Величка вперше презентується в Києві, що дає можливість поціновувачам мистецтва увійти в його авторський «Простір перебування», відзначений особливим світовідчуттям. Своїм нефігуративним композиціям Дмитро Величко свідомо не дає назви, запрошуючи глядача до співтворчості. Це спонукає замислитися про тотожності/подібності/відмінності в синонімічному ряді: простір буття, розташування, знаходження, присутності, перечікування…

Митці

Філь Олег Філь Олег
Народився 1962 року. 1988-го закінчив Київський державний художній інститут (Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури). У 1991-1995 рр. працював художником кіно на Національній кіностудії ім. О.Довженка. Член Всеукраїнського об’єднання художників «БЖ-арт».