AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / Галереї «АВС-арт» – один рік

Галереї «АВС-арт» – один рік

03 листопада 2010

Саме рік тому, 3 листопада 2009-го, ми зробили перший крок в український мистецький простір. За цей час уже представили поціновувачам прекрасного творчість одесита Сергія Савченка, киян Івана Марчука, Петра Бевзи та родини Журавлів, Євгена Лещенка з Кривого Рогу, Олексія Полякова з Донецька, Світлани Зеленої з Житомира, Зеновія Флінти, Михайла Радя та родини Романишин зі Львова, Миколи Мазура з Хмельницького, адже прагнемо охопити всю мистецьку Україну – від Півночі до Півдня й від Заходу до Сходу.
У серії «Імена», започаткованій нашою галереєю, побачили світ художні альбоми знакових львів’ян Бориса Буряка та Олега Мінька.
Наш другий мистецький рік відкриваємо персональною виставкою та презентацією художнього альбому київського маестро Феодосія Гуменюка. Надалі в галереї – виставки львів’янина  Петра Сипняка, молодої харківської мисткині Катерини Ткаченко, засновника луганської школи живопису Олександра Фільберта, киян Олега Ясенєва і Василя Копайгоренка та інших непересічних українських художників. А серія «Імена» має поповнитися художніми альбомами Сергія Савченка та Петра Бевзи.
Тож заходьте до нашої галереї – ми завжди раді тим, кому небайдуже мистецтво.
 

Афіша

«ВІД ВСЕПОГЛИНАЮЧОГО ЧОРНОГО ДО ВІДКРИТОГО БІЛОГО»21 вересня 2021

Персональна виставка мистця з Житомирщини Віталія Правдицького в галереї «АВС-арт» представляє графічний доробок автора, для якого назва проєкту «Від всепоглинаючого чорного до відкритого білого» є водночас визначальною рисою моделі його художнього мислення.

Митці

Караффа-Корбут Софія Петрівна Караффа-Корбут Софія Петрівна
(23.08.1924, м. Львів – 29.10.1996, м. Львів) – український графік. Закінчила Львівський інститут ужиткового та декоративного мистецтва (1953, у І. Гуторова, В. Манастирського, Р. Сельського).