AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Митці

Головна / Про галерею / Митці / Нешумов Володимир Павлович

Нешумов Володимир Павлович

(? – 04.07.1977, Венесуела) – російський живописець, іконописець. Навчався у Харківському художньому училищі. Після 1917 емігрував за кордон. Оселився в Парижі. Займався дослідженням технології іконопису. Паралельно працював у жанрах портрету, пейзажу, натюрморту (в академічній манері). Виставляв свої твори у Салоні незалежних (1938-1947), був членом Салона. Працював також в галузі книжкової графіки. Наприкінці 1940-х рр. переїхав до Венесуели (Каракас).
Персональні виставки: 1953 – о. Барбадос; 1952 – Париж, Франція; 1968, 1970 – Каракас, Венесуела.
 


Роботи автора


Нешумов
Володимир
Сосновий підлісок
Сосновий підлісок

Афіша

«ІЗ ВИДИМОГО ПІЗНАВАЙ НЕВИДИМЕ»31 березня 2026

Галерея «АВС-арт» спільно з артгалереєю «Склад №5» презентує в Києві творчість черкаського художника Олександра Шепенькова. Назва виставки апелює до слів Григорія Сковороди, який розглядав видимий світ як лише зовнішню оболонку глибших, прихованих смислів. Ця ідея стає ключем до прочитання творчості мистця, для якого живопис є способом дослідження внутрішньої структури реальності. Експозиція об’єднує роботи різних періодів, що формуються в кілька взаємопов’язаних серій. 

Митці

Грох Микола Грох Микола
Народився 16 травня 1936 року в Ленінграді. Дитинство провів у селі під Києвом. 1957-го закінчив Київське училище прикладного мистецтва, відділення художнього текстилю. 1960-1967 рр. – навчався в Київському державному художньому інституті. Працював у Художньому фонді України (1960-1964), у видавництві «Мистецтво» (1964-1967).