AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Митці

Головна / Про галерею / Митці / Радь Михайло

Радь Михайло

Народився 1978 року у Львові. Закінчив Львівську академію мистецтв. Учасник виставок: «Осінній салон» (Львів; 2007, 2009), «Арт-Київ» (2008), «Арт-Стамбул» (2009), «Сучасне українське мистецтво» (Бухарест, 2009).

Вибрані виставки

2010

Персональна виставка«Цвіркун в очереті». Галерея «АВС-арт», Київ. 


Роботи автора


Радь
Михайло
Чутки
Чутки

Афіша

«ІЗ ВИДИМОГО ПІЗНАВАЙ НЕВИДИМЕ»31 березня 2026

Галерея «АВС-арт» спільно з артгалереєю «Склад №5» презентує в Києві творчість черкаського художника Олександра Шепенькова. Назва виставки апелює до слів Григорія Сковороди, який розглядав видимий світ як лише зовнішню оболонку глибших, прихованих смислів. Ця ідея стає ключем до прочитання творчості мистця, для якого живопис є способом дослідження внутрішньої структури реальності. Експозиція об’єднує роботи різних періодів, що формуються в кілька взаємопов’язаних серій. 

Митці

Ясенєв Олег Oleg Jasenev
Народився 1963 року в с.Дніпровка Запорізької області. Навчався у Дніпропетровському художньому училищі (1980-1983), Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури, факультет станкового живопису (1984-1992). Закінчив аспірантуру НАОМА.