AVSart Gallery
AVSart Gallery

Про галерею

Колекція

Виставки

Арт-вісті

Контакти
Головна  Контакти  Мапа сайту 

Афіша

Головна / Арт-вісті / Афіша / «ОЧИМА НАДІЇ»

«ОЧИМА НАДІЇ»

28 листопада 2023

Персональна виставка київської художниці Наталії Герасименко презентує оригінальні живописні полотна, створені переважно упродовж 2023 року.

Мисткиня працює в царині живопису та монументально-декоративного мистецтва. Для її індивідуальної манери характерне поєднання неореалістичного стилю з рисами символізму, імпресіонізму та сюрреалізму. Полотна авторки – віртуозні фантазії чи/й ідеальні світи, що мають енергетичну наповненість і радісне сприйняття світу.
Якщо в попередньому, довоєнному, періоді творчості основу композиційного рішення становили конфлікти, зіткнення двох полярних засад, то сьогодні, коли чорна проклята навала посунула на нашу землю, як зізнається сама художниця, в ній нуртує такий внутрішній протест, що чорноти в колірній гамі в її творчості не повинно бути. 
В образній системі не відчувається конфлікту, ба більше – трагедійності в його розв’язанні, позаяк немає антипода. Не вводить авторка його у твір свідомо. Головні персонажі – це світлі, осяяні сонцем люди, святі й ангели, котрі виображують простір гармонії, внутрішньої свободи. Вони разом творять метафору надії, щастя у світі переможного добра, людяності й милосердя.
 
Про авторку
Наталія Герасименко народилася в м. Тбілісі (Грузія).
1983 року закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури (майстерня монументального мистецтва проф. М.Стороженка).
Член Національної спілки художників із 1988 року.
Член творчого об’єднання «Золоті ворота» та Асоціації художників-християн.
Роботи знаходяться в колекціях Міністерства культури та інформаційної політики України, Національної спілки художників України, Національного банку України, в багатьох приватних колекціях в Україні, Німеччині, Польщі, Швеції, Греції, Італії, США, Канаді та інших країнах.
Бере активну участь у всеукраїнських та зарубіжних виставках із 1984 р. Персональні виставки: Афіни (Греція; 1989, 1997), Констанц (Німеччина; 1992), Нью-Йорк (США; 1993, 2001-2003), Київ (Україна; 1996, 1998, 2008, 2011, 2012, 2023).
Живе і працює в Києві.
 
Відкриття виставки – 28 листопада 2023 о 18 годині.
 
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 28 листопада – 15 грудня 2023 з 12:00 до 18:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33    
E-mail: gallery.avsart@gmail.com
Сайт: www.avsart.com.ua    
Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery

Афіша

«ЗЕМЛЯ – NOT FOR SALE»20 лютого 2024

В експозиційному просторі галереї «АВС-арт» твори Костянтина Чернявського «Чернігів в огні», «Маріуполь – наш форпост», «Кров мого Азова», «Кривий Ріг – нескорений. Сталеве серце України», «Евакопоїзд. Останній…» та інші утворюють потужну візію цілісності й непорушності нашої землі. Вона – не продається. Вона – безцінна. Вона – українська.

Митці

Шимчук Микола Шимчук  Микола
Народився 1949 року в Копиткові біля Рівного. Навчався у Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва (1968-1973). Вчитель за фахом – Р.Сельський. Заслужений художник України. Професор кафедри монументального живопису ЛНАМ. Народний художник України.